Ящик для инструментов КУПИТЬ. Универсальный ящик-стенд VarioPlus Cabinet 17 (5+12) Органайзеры.

_

946a5789

Вогнезахист тканин і килимових покриттів для мяких меблів

Автор: admin | М\'які меблі | 20 Вер 2000 08:15

Вогнезахист тканин і килимових покриттів для мяких меблів При виборі м’яких меблів необхідно враховувати такий важливий аспект як пожежостійкість покриття. Адже покриття з правильною вогнезахисною обробкою не тільки убезпечать себе від пошкодження, але і попередять поширення полум’я, якщо спалах вже відбулося. Виробники якісних меблів, як правило, приділяють цьому належну увагу.

Згідно затвердженим нормам пожежної безпеки, при виробництві меблів, повинен бути забезпечений захист від вогню усіх використовуваних тканин і килимових покриттів. Такі удосталь використовуються в обробці м’яких меблів, крісел, килимових доріжках, завіса і портьєрах, а також різному реквізиті і декораціях.

Для обробки різних виробів з тканини і килимових покриттів зазвичай використовують вогнезахисні матеріали із серії Нортекс. Склади Нортекс дозволяють значно знизити ризик виникнення пожежі оброблених ними тканин. Оброблені тканини стають менш сприйнятливі до впливу відкритого полум’я, знижують горючість матеріалу в цілому, і перешкоджають розповсюдженню полум’я по тканині, якщо спалах все ж сталося, в результаті забезпечується надійна вогнезахист.

Ще одним плюсом вогнезахисних складів Нортекс є те, що вони містять у своєму складі антисептики, значно продовжують термін служби тканин.

Для різних типів тканин виробляються різні види вогнезахисту Нортекс.

Склад Нортекс-Х використовується для обробки тканин, які виготовлені з використанням льону і шовку. Допускається наявність у тканини синтетики, але не більше 10%. При цьому фактура тканини не має значення.

Склад Нортекс-С знаходить застосування при обробці тканин з льону, віскози, поліестра і бавовни. У разі Нортекс-С можливе використання для обробки тканин складаються з синтетики на 70%, або навіть повністю синтетичних тканин.

Нортекс-Ш використовується для обробки вовняних виробів, або виробів, що містять у своєму складі шерсть. При використанні Нортекс-Ш максимальної допустимий вміст у тканині 60% синтетики.

Нортекс-КП призначений для обробки килимових покриттів виготовлених як на синтетичній, так і на натуральній основі – з джуту і льону. Крім вогнезахисних властивостей Нортекс-КП має антисептичну дію.

Перевагою складів Нортекс є те, що оброблені ними тканини не змінюють свій зовнішній вигляд. Вогнезахисні засоби Нортекс не мають у своєму складі будь-яких токсичних компонент, тому їх можна використовувати без побоювання завдати шкоди здоров’ю людей або тварин (є лабораторне підтвердження московського НДІ імені Ф. Ф. Ерісмана).

Очищення поверхонь, оброблених розчинами Нортекс не представляє особливої складності. Чищення проводиться за допомогою звичайного миючого пилососа, єдиною вимогою при цьому є додавання в миючий розчин складу Нортекс, того ж типу, що використовувався при первинній обробці. Миючий засіб і Нортекс змішуються в пропорціях один до одного.

і полумя, спалах, тканину,
  1. Результати для спалах
  2. Критерії вибору офісних меблів
  3. Вибір кухонних меблів – робимо перші кроки
  4. Догляд за меблями
  5. Шкіряні меблі за і проти

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната