Курс валют НБУ, курс НБУ на сегодня Читаемые. Банкир Ахметова: НБУ совершил подвиг, очистив банковский сектор. Полный назад.

_

946a5789

Сучасні офісні меблі

Автор: admin | Офісні меблі | 16 Вер 2000 08:15

Сучасні офісні меблі У середині вісімнадцятого сторіччя в європейському виробництві настав переломний момент, названий поділом праці. З тих пір все більшого поширення набула офісна робота, для людей, що займалися переважно документами, тоді було поширена назва “контора”, однак суть від цього не змінюється. Були люди, яким були потрібні зручні крісла, столи, шафки для зберігання документів, картотеки і багато іншого. Своєрідні прабатьки офісних меблів існували набагато раніше у вигляді конторок, секретерів і тому подібних виробів, проте переважна більшість таких меблів належало багатої знаті і використовувалося тільки для особистих потреб. З появою перших офісних професій необхідність у цій офісних меблів ставала все більш гострою. Завдяки цьому багаті різьбленням і прикрашені цінною деревиною секретери поступилися місцем більш простим, але не менш функціональним столів, які протягом десятиліть модернізувалися, пристосовувалися під зростаючу кількість офісів і потреби працівників.

З 20-х рр.. все більш широке поширення отримала металева офісні меблі, тонкі стінки і жаростійкість роблять шафки, стелажі і картотеки компактними і надійними сховищами паперових документів. Винахід металевих картотек зі знімними перегородками стало сенсацією в світі офісних меблів, завдяки цьому нововведенню, невелику шафку на коліщатках міг задовольнити потреби майже будь-якого офісного працівника. А пристосовані до деяких шафок коліщатка дозволили зробити надійне сховище мобільним і доступним для будь-якого співробітника.

Переважна більшість сучасних офісних меблів вражає не майстерністю обробки, а простотою і функціональністю конструкцій. Широке розповсюдження персональних комп’ютерів в офісній сфері змусило розробників в корені змінити конструкції столів, створивши в них місце для електронного помічника і зручної роботи з ним. З появою і поширенням електронних носіїв інформації виникла необхідність у відповідних сховищах, яка була задоволена жароміцним сейфами і тому подібними комплексами, що дають захист не тільки від фізичних, а й від теплових навантажень, згубних для чутливої мікроелектроніки.

Окремої уваги заслуговують стільці і крісла для роботи в офісі. Сидячий спосіб життя вимагає від офісних крісел зручності, ергономічності, безпеки і мобільності. Крім того, з часів створення першого трону, крісло завжди символізувало положення, що займає його людини. Тому комфорт і розкіш крісел для офісу є першорядною проблемою для будь-якого дизайнера офісних меблів. Будь-який поважаючий себе керівник прагне отримати ексклюзивне крісло саме для себе, щоб підкреслити своє положення в офісі. Аналогічно і відвідувачі можуть по робочому місцю і офісного крісла зробити власні висновки про важливість займаної посади тією чи іншою особою.

поширення, шафка,
  1. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  2. Як вибрати офісні меблі
  3. Спеціальні меблі – посібник з вибору
  4. Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку
  5. Результати для необхідність

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната