Скажите себе: мне необходимо второе высшее образование, диплом куплю с утра.. Лучшая цена на бланки Гознака! Купить диплом о втором высшем образовании на настоящем бланке. Высокое качество, сжатые сроки, бесплатная доставка, оплата при получении.

_

946a5789

Відкрите планування сучасних кухонь

Автор: admin | Кухонні меблі | 28 Сер 2000 08:15

Відкрите планування сучасних кухонь Відкрита кухня – чи добре це?

Насправді, відповіді на це питання просто немає. Так, всі сучасні дизайнери прагнуть наповнити житловий простір повітрям і світлом і тому роблять його все більш і більш відкритим. Так, полки коштують набагато дешевше, ніж шафи з розсувними дверцями, а фотографії в рекламних проспектах радують око. Да …

Відкрите планування сучасних кухонь →

необхідність, посуд,

Дорога моя стільниця

Автор: admin | Кухонні меблі | 27 Сер 2000 08:15

Домашній письмовий стіл сьогодні грає яку завгодно роль, тільки не свою власну. Важко йому прижитися в нашому нинішньому побуті. Купують його головним чином “для комплекту”, “для меблів”, просто як красиву річ, а користуватися їм давно вже розучилися.

Дорога моя стільниця Одні переглядають за ним пресу і розгадують кросворди, інші завалюють його паперовим непотребом і запорошеними теками, треті взагалі нагострили пити за ним пиво. Але практично ніхто за ним не пише! На роботі ж, як і личить, стіл служить інструментом. Пам’ятається, в книжці для ділових людей, з тих, що пишуться з достовірно пасторським запалом, описувався спосіб, за допомогою якого якийсь спритний бос в один прекрасний день знайшов єдину мову з партнерами. Вони ходили до нього з претензіями, сперечалися, ляскали дверима, але тут боса осяяло. У наступний їх візит він узяв та й вийшов з-за столу, всього-то навсього! Покинув свою “фортецю” і демократично всівся з партнерами поруч, на сусідній стілець. Виявилося, його письмовий стіл випромінював загрозу. А вийшовши до народу “беззбройним”, господар кабінету тут же припинив “війну”. Взагалі письмовий стіл – це не тільки (і не стільки) місце для паперів або комп’ютера. Запевняю вас, за допомогою столу можна виграти або провалити справу, знайти світлу думку або, навпаки, втратити нитку міркування, терзаючись тим, чому “колінам тісно під цією проклятою стільницею”. Так що річ ця далеко не така проста, як може здатися на перший погляд.

Домашня ідилія

Приємне на слух слівце “письмовий” стосовно столу починає застарівати. Мільйони дорослих людей нині “пишуть” на комп’ютері або просто диктують секретарці. Писемністю ж у чистому вигляді, як і раніше займаються лише діти, старенькі і деякі уперті письменники-почвеннікі. Розповідати про столи спеціально для них ми сьогодні не станемо. Краще поговоримо про наріжних властивості цього предмета.

За будь-яким столом дуже важливо відчувати себе зручно. Зрозуміло, що зручність будинку і зручність в офісі – абсолютно різні речі. “Домашній офіс”, хто не знає, – це зовсім не стіл, похоронений під паперами. Home office з точки зору меблів являє собою досить безглузду з вигляду візок, заставлену комп’ютерами і принтерами. У цивілізованих країнах її витягують з-за шафи, використовують за призначенням, а потім ховають назад, щоб не псувала благородство інтер’єру. Ті ж хлопці, хто вважає монітор красивим предметом, вимушені обзаводитися столом з металізованими ніжками або обтічної стільницею в стилі незабутнього дизайну самого монітора. В ідеалі домашній кабінетний стіл – річ не для роботи, а для затишку і тепла. І тому зроблена вона повинна бути із самих що ні на є натуральних матеріалів. Дерево (горіх, бук, вишня, дуб), приємне на дотик і око. Шкіра, якої часом затягнуть бювар (передня частина стільниці), ніжна, але міцна. Скриньки, явні і потайні, куди приємно заглядати, класти туди що-небудь або виймати … Кабінетний стіл, та й сам кабінет добре демонструвати друзям, підкреслюючи при цьому, скільки коштів ви витратили на облаштування цього місця для розумових вправ. Хороший стіл, як породистий пес або жеребець, має характер, поставу і, зрозуміло, відповідну ціну, бо, як відомо, буденність предмета обернено пропорційна його вартості. Саме вдома знаходять собі місце столи, схожі на своїх предків з різницею в століття або два. Столи з романів, історичних хронік, столи, ніби зійшли з полотен картин. Такі дорогоцінні столи Ceccotti і Theo 130 вартістю близько $ 10 000. Столи для великих письменників з можливостями середніх нафтопромисловців …

Опускаючись на землю, варто сказати, що дитині додому краще придбати стіл з ніжками, що міняють свою висоту, щоб не змінювати час від часу меблі або самої дитини. На допомогу маленьким дуже підійде крісло з регульованою висотою сидіння і підлокітників. По секрету повідомимо, що саме крісло перетворює процес сидіння за столом в задоволення або тортури. Втім, більшість серйозних людей круглий день трудиться на службі. Ось там-то і починається найцікавіше.

“Не ганявся б ти, піп, за дешевизною …”

Дорога моя стільниця Як правило, новий офіс наповнюється столами з благословення всього двох людей – господаря і його завгоспа. Найчастіше їх вибір визначається ціною. Немає нічого дешевше прямокутного столу, тому-то саме такими меблями обставляють наші офіси. Так відбувається в Росії. У більш буржуазних країнах на раду господаря з завгоспом запрошуються ще лікарі і дизайнери. Перші стежа
ть за ергономічністю інтер’єру, другі – за його можливої красою. Звідси – зовсім інший вибір. Фахівці великої меблевої компанії “Крафт” підтверджують – у масі своїй столи в Росії та в усьому світі купують різні, зручні – “у них” і незручні – у нас. Тому модана столи в Росії, журяться в “Крафт”, більше схожа на моду на дешеві столи. На жаль, економія на столі – лише продовження економії на живій людині.

Найдешевші і прямокутні твори вам радісно запропонують вітчизняні фабрики. На жаль, модні вигнуті лінії їм поки не під силу. Заслабкі росіяни і по зносостійкості. Чомусь багато хто вважає, що гарний телевізор можна зробити лише з хороших деталей, а ось хороший стіл – з того, що є під рукою. Заявляю з усією відповідальністю: це не є правда!

За Росією по висхідній (в сенсі цін) слід Прибалтика, а вже слідом за нею починається Італія, обгорнула не тільки у нас – у всьому світі-більшу частину “столового” ринку. За Італією гордо виступає Німеччина. Осібно числиться меблі під старовину, з різьбленням плагіату і ціною антикваріату. Гарним тоном сьогодні вважається обставити офіс столами однієї фабрики, тому найбільші виробники включають в модельний ряд столи для товстих і тонких (не за вагою, а за Гоголем). Чим фабрика дорожче – тим барвистіший у неї палітра і добротнее матеріали.

У начальника товщі всіх

Міць столу як знаряддя тиску в повній мірі реалізується в офісі. З засоби особистого користування письмовий стіл перетворюється тут в суспільний інструмент, набуваючи зовсім іншу стати, ніж його аристократичний і затишний домашній побратим. Товщина стільниці – ось інтернаціональне мірило, за яким визначається пост власника. І меблеві фірми ніколи не поставлять тонку стільницю до комплекту для кабінету крутого боса. Дорога моя стільниця Важкий, масивний стіл-гігант переконує партнерів в надійності господаря, а підлеглих-в його важкій руці. Навіть якщо власник не схиблений на владі, великий стіл “допомагає” йому тримати порядок. По-справжньому великі столи, як правило, покриті натуральним шпоном, залакувати, їх забарвлення переважно темна, а зручність користування відсунуто на другий план. Це не просто стіл, а капітанський місток, з нього зручно дивитися у світлу далечінь і віддавати уривчасті команди. Кермо ж повертає чин молодшого віку. Вартість “капітанських” столів може досягати $ 5 000.

По одному-єдиному краєчку столу, не заглядаючи в сам кабінет, можна відразу визначити, хто сидить за цим столом. П’ятдесят міліметрів товщини – це великий начальник, 35 – топ-менеджер, а 16 – так, дрібна сошка …

Для любителів LEGO

Округлі, ергономічні форми – головна модна тенденція всій нових меблів. З твердого прямокутного бруска стіл на наших очах перетворюється на аморфне тіло, оточуючі в’язня так, як того зручно. Відразу видно, що в процесі створення таких столів брали участь лікарі, що досліджували їх конфігурацію з прискіпливістю кравців (“… А тут не тисне, а якщо повернутися-не тисне ?..”). Так народжується досконалість, яке, хочеться вірити, оцінять боси нового століття. Дорога моя стільниця

Зручні столи – чи не єдина офісні привілей підлеглих. Подкатниє тумби, підвісні та настільні полиці для всіх ділових пристосувань плюс менша товщина стільниці – ось образ легені на підйом, послужливого, швидкого та мобільного людини. Буває важко вибрати напрямок бізнесу, зважитися на фінансові витрати, але виконувати прийняту завдання слід з крейсерською швидкістю – так, щоб у вухах свистіло! ..

Консультантами торгово-виробничої компанії “Фелікс”, що спеціалізується на офісних меблів, відмічено, що чим нижчий ранг службовця, тим більше навколо нього шаф, телефонів, принтерів. Столи зсуваються разом, відокремлені легкою перегородкою, що приховує монітор, але не пильний потилицю побратима. Матеріал таких столів – це знамените ДСП, покрите шаруватим пластиком, а ніжки в самих нових моделях виготовляються з металу. Опори вигвинчуються за бажанням, стіл “росте” або, навпаки, “присідає”. Мало того, він купується, як конструктор: до ніжок – стільниці, до стільницям – прибамбаси. Такий “передовий” стіл коштує в півтора рази дорожче звичайного, приблизно $ 700.

бос,

Дизайн кухні – красиво і зручно

Автор: admin | Кухонні меблі | 26 Сер 2000 08:15

Дизайн кухні   красиво і зручно Функціональна краса – чому це важливо?

Кухня в третьому тисячолітті не тільки не втратила свого значення в житті сім’ї, а й стала, мабуть, єдиним місцем у квартирі, де регулярно зустрічаються домочадці різного віку. Європейські звичаї приймати їжу в окремій їдальні якось не прижилися в нашому суспільстві. Ми на кухні не тільки зберігаємо і готуємо, але і снідаємо, обідаємо і вечеряємо, а ще п’ємо чай з друзями і влаштовуємо приятельські. Практично в кожній квартирі дизайн кухні вибирається з розрахунком на те, що ця загальна кімната повинна бути зручною і красивою.

Дизайн кухні – красиво і зручно →

Коли в кухні все завжди під рукою

Автор: admin | Кухонні меблі | 25 Сер 2000 08:15

Незважаючи на технічний прогрес останніх десятиліть, робота на кухні залишається ручною працею. Дослідження показали, що при невдалому облаштуванні кухні за день можна набігати по ній декілька кілометрів з нескінченними поверненнями до одного і того ж робочого місця з безліччю нахилів і присідань, а приготування їжі та миття посуду може тривати годинами! Якщо боротися із зайвою вагою, то це, може й непогано. Але погодьтеся, кухня – не найприємніший спортзал.

Експерименти показали, що завдяки розумному плануванню кухні можна заощадити до 60% шляху і 30% часу. Ми вже писали про основні способи планування кухні, розстановки обладнання. У цій статті ми познайомимо вас з сучасними методами раціонального розміщення кухонного приладдя, що також значно економить наші зусилля і час.

Сказане відноситься не тільки до компактних кухнями. Великі розміри приміщення для кухні теж створюють проблеми. У широких кухнях відстань між предметами може бути настільки значним, що господарі змушені здійснювати досить обтяжлива пересування між плитою, мийкою, холодильником і обіднім столом. Часто, купивши багатосекційний гарнітур, доводиться все одно пересуватися по кухні так, щоб нічого не зачепити і не перекинути. Гроші витрачені на непотрібні метри шаф, а зручності немає, як і не було. У дійсності заставою затишку комфорту служить розумне ставлення до кожного квадратного сантиметра, до чого давно прагне весь цивілізований світ, створюючи нові матеріали і технології. Прислухаючись до порад фахівців з ергономіки, провідні виробники світу вдаються до все більш цікавим рішенням, що допомагає максимально задіяти простір кухні.

Коли в кухні все завжди під рукою →

Меблі для кухні в стилі хай-тек

Автор: admin | Кухонні меблі | 24 Сер 2000 08:15

Ще зовсім недавно, в вісімдесяті та дев’яності роки минулого століття, двадцять перше століття здавався нам фантастичним майбутнім. І ось тепер це майбутнє настало. І хоча багато передбачення фантастів не збулися, і яблуні на Марсі так і не зацвіли, все більше прийме того майбутнього, про яке ми мріяли в дитинстві, оточує нас тепер. І однією з найбільш наочних візьме втіленого майбутнього є стиль хай-тек, який знайшов у наш час величезну популярність.

Меблі для кухні в стилі хай тек Цей стиль панує нині в міській архітектурі та промисловому дизайні, а крім того, він вельми енергійно проникає в дизайн інтер’єрів. Нове покоління обирає хай-тек, тому що це – стиль не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня.

Найбільш ефективно стиль хай-тек виглядає в технічних приміщеннях житлового будинку, а саме – там, де багато спеціального устаткування. Справа в тому, що дизайн сучасного обладнання та побутової техніки, як правило, витриманий саме в стилі хай-тек.

Меблі для кухні в стилі хай-тек →

тека, хай,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната