_

946a5789

Спальня поради фен-шуй

Автор: admin | Спальна кімната | 16 Жов 2000 08:15

Спальня поради фен шуй Спальня – найбільш інтимна кімната, призначена для відпочинку, тому її інтер’єр повинен створювати спокійну, заспокійливу обстановку. Тут ми відновлюємо свою фізичну і психічну енергію, тут ми відчуваємо себе повністю вільними від суспільних умовностей.

Загальне убрання і кольорова гамма повинні відповідати розмірам кімнати: легкі повітряні тони для маленької спальні, і насичені кольори для просторої спальні, щоб надати їй затишного вигляду.

Головним предметом обстановки в спальні, звичайно ж, є ліжко. Перше правило – ліжко не повинна бути розташована безпосередньо напроти вхідних дверей. Однак у кожному випадку бажано бачити, хто входить в спальню, тому ліжко можна поставить до бічної стіни або розмістити по діагоналі.

Інші конфігурації, яких слід уникати, – це ліжко ногами до вікна або головою до вікна (якщо спинка розташована безпосередньо під вікном). Бажано також мати достатньо місця з трьох боків ліжка у тому випадку, коли на ній сплять дві людини.

Важливою є і форма спинки ліжка. Напівкруглі й овальні спинки хороші для бізнесменів і чиновників, квадратні дерев’яні спинки сприятливі для робочих професій, хвилеподібні спинки підходять для представників творчих професій, а трикутні спинки годяться для тих, хто не любить багато спати. У продажу є широкий вибір різних ліжок, але в першу чергу слід прагнути до простоти. Віддавайте перевагу ліжок, які здаються на вигляд більш гладкими, з округленими кутами.

Бажано, щоб Ваша ліжко було на ніжках і не стикалася з підлогою, а також, щоб Ви не зберігали ніяких речей під нею. Якщо під ліжком немає порожнього простору, то Ваш відпочинок буде не дуже гарним.

На ліжку подружжя повинен бути один загальний матрац, а не два роздільних. Тому що вони можуть послужити причиною ускладнень в сімейному житті, адже вони будуть символічно роз’єднувати, а не з’єднувати людей. Краще спати в різних кімнатах, ніж в одному ліжку з двома матрацами.

У спальні, зрозуміло, є й інші предмети меблів: приліжкові тумбочки, комод, туалетний столик, шафи, етажерки, стільці і т.д. Але намагайтеся не захаращувати кімнату меблями і розставляйте її відповідно до положення ліжка.

Оскільки спальня призначена головним чином для сну, там має бути як можна менше кутів, що вказують у напрямку ліжка. Уникайте кутастих столиків і тумбочок, віддаючи перевагу більш згладженим формам. Квадратні та прямокутні тумбочки цілком прийнятні, якщо дерево заокруглені на кутах.

Приліжкові столики і тумбочки не повинні бути вище матраца, особливо коли вони стоять поруч з ліжком.

  1. Дизайн інтерєру спальні
  2. Як правильно вибрати меблі Набори
  3. Меблі для спальні
  4. Спальні
  5. Дзеркала

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната