_

946a5789

Поради щодо вибору меблів для готелю

Автор: admin | Поради | 02 Вер 2000 08:15

Поради щодо вибору меблів для готелю Перше з чим стикається відвідувач, потрапивши в готель – рецепція або приймальна стійка, у якої можна замовити кімнату, отримати ключі на заброньований номер, навести довідки і т.д. Надзвичайно важливо, щоб у гостей готелю перше ж позитивне враження виникло безпосередньо на вході в готель. Сучасні дизайнери змагаються в самих різноманітних варіантах рецепцій, однак найбільшою популярністю користуються довгі високі стійки, за якими знаходиться обслуговуючий персонал. У рецепцій часом накопичується великий потік людей і для оперативного обслуговування кожного клієнта, меблі для персоналу на рецепції повинна бути максимально функціональної і одночасно престижною, крім того, наявність шафок з ключами і кореспонденцією робить рухливі крісла на коліщатках незамінним атрибутом будь-якого приймального приміщення готелю.

Меблі для готелів багато в чому схожа на домашню і офісні меблі, однак вимагає спеціального підходу при проектуванні. Крім стандартів планування в кожній окремій готелі, важливу роль грає такий чинник, як підвищене навантаження саме на меблі для готелів. Агресивну дію на крісла меблі в номерах у багато разів перевищує середньостатистичну амортизацію домашніх меблів, а м’які меблі в залах очікування взагалі піддається величезним навантаженням. При цьому тільки ідеальний зовнішній вигляд меблів і працездатність її частин можуть підтримувати бездоганну репутацію готелю. У зв’язку з цим для використання в готельних номерах купується спеціально виготовлені меблі, з особливо міцної оббивкою, що рухаються і механізмами. Оскільки ризик поломки залишається дуже великим, меблі для готелів повинна бути досить простою у ремонті, що б штатний тесля міг у найкоротші терміни провести ремонт або заміну пошкодженого елемента. Ті ж вимоги пред’являються до гобеленів, килимовим покриттям, оббивці м’яких меблів, з точки зору виведення плям – багато перераховані елементи робляться з миються синтетичних матеріалів підвищеної міцності, оббивка крісел іноді виконується зі шкіри.

Чимало клієнтів вважатимуть за краще провести вільні хвилини в спортивно залі, якщо такий є в будівлі готелю.

Безліч готелів містить спеціальні конференц-зали, де відвідувачі можуть провести зустріч, презентацію або банкет. У залежності від типу заходи, кількості гостей і їх статусу, в такому залі необхідні мобільні столи, стільці, а так само спеціальні меблі для обслуговування гостей.

зал, рецепція,
  1. Поради щодо вибору дверей
  2. Поради щодо вибору шафи-купе
  3. Поради щодо оформлення офісу
  4. Меблі для дому – поради з вибору
  5. Критерії вибору офісних меблів

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната