_

946a5789

Книжкові шафи

Автор: admin | Інші меблі | 08 Лис 2000 08:15

Книжкові шафи У сучасний століття комп’ютерів, коли ми звикли сприймати інформацію швидше з екрану монітора, ніж з друкованого аркуша, довгі ряди книжкових шаф у квартирі сприймаються скоріше як аристократизм, ніж буденне явище. Тому якщо ви є щасливим володарем великої бібліотеки, слід подбати й про якісні книжкових шафах.

Існують два типи книжкових шаф: закриті, з прозорими або непрозорими дверцятами, або відкриті. Звичайно, краще вибрати перший варіант. Дверцята захищають книги від пилу та сонячного кольору, зберігаючи їх на довгий час. Крім того, вам не доведеться проводити регулярну «генеральну» прибирання меблів. Тільки подбайте про те, щоб у шафах були передбачені вентиляційні отвори, або ж регулярно провітрюйте їх.

Що стосується простору, в якому краще розташувати книжкові шафи, то для багатотомної бібліотеки слід виділити окрему стіну або нішу. Коли всі книжки будуть зібрані в одному місці, вам легше буде зорієнтуватися в них. Якщо є така можливість, «віддайте» книгам окрему кімнату, в яку, крім шаф, можна встановити стіл, торшер і зручне крісло. Тут в тиші і затишку ви зможете насолодитися улюбленими творами.

В інших приміщеннях краще використовувати відкриті шафи, особливо для журналів та книг, які потрібні вам постійно. У дитячій, вітальні або кабінеті вони будуть завжди доступні вам, а при бажанні, стелаж можна прикрасити сувенірами та фото.

Що стосується моделей книжкових шаф, то їх існує сила-силенна. Це можуть бути і комбіновані шафи, наприклад, відкритий верх і низ – з прозорими або непрозорими орними або розсувними дверцями. Легкі етажерки зі скла і металу, або масивні книжкові шафи з масиву натурального дерева. Визначальним у виборі стане дизайн інтер’єру кімнати і ваші особисті уподобання.

Якщо говорити про бажаних габаритах книжкової шафи, то і тут є кілька нюансів. По-перше, краще вибирати ті моделі, глибина яких розрахована на один, а не на два ряди книг, оскільки в іншому випадку половина вашої шикарною бібліотеки буде просто прихована від очей. Висота полиць може бути різною і підходити як для стандартних, так і для великих книг. Для того щоб полиці не прогиналися, їх товщина повинна становити не менше 2,5 см, а довжина – не більше 1 метра.

Шафа з закритими дверцятами може бути двох-, трьох-або чотирьохстулковими. Його можна розташувати не тільки біля стіни, але і в спеціальній ніші або під підвіконням (якщо там немає батареї центрального опалення). Для виробництва книжкових шаф можуть бути використані самі різні матеріали: масив або шпон натурального дерева, сучасні матеріали, такі як плити ДСП та МДФ, а також алюмінієві та металеві профілі. Дверцята шаф можуть бути виготовлені з шпони або плит, а також з міцного загартованого скла. Прозорого або матового.

бібліотека, ніша,
  1. Поради щодо вибору шафи-купе
  2. Вибір дитячих меблів
  3. Вибираємо шафа
  4. Шафа-купе – як правильно вибрати
  5. Вибираємо шафа-купе

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната