Накрутка подписчиков instagram С помощью этого сервиса возможно увеличить свою аудиторию в инстграме. Вы можете купить живых подписчиков в инстаграм по очень привлекательным ценам.

_

946a5789

Як правильно вибрати меблі Набори

Автор: admin | Інші меблі | 29 Жов 2000 08:15

Як правильно вибрати меблі Набори Вибір спальних гарнітурів в наш час вражає своєю різноманітністю. Ви можете обставити свою спальню як у класичному англійському стилі, стилі барокко або ампір з римськими і грецькими мотивами, перетворити спальню на суперсучасну каюту корабля – все залежить від вашої фантазії та наявності коштів. Причому стильовим рішенням спальні обумовлені не тільки зовнішній вигляд і конструкція предметів меблів, а й склад самого гарнітура. Розглянемо дві протилежних, хоча і взаємопроникних напрямки в розвитку меблевої моди – класичне, або традиційне, і сучасне (мінімалістське) – на прикладі спальних гарнітурів. До складу традиційного набору меблів для спалень зазвичай входить двоспальне ліжко, дві тумбочки, комод з висувними ящиками, туалетний стіл або тумба з дзеркалом і великий платтяна шафа. Ліжко в класичному варіанті є спорудою, що складається з красивого високого головах, невеликого елегантного підніжжя і бічних панелей (царг), виконаних в єдиному стилі. Нерідко ліжко буває прикрашена розписом, різьбленням, інкрустацією цінних порід дерева і т.д. (Докладніше див Спальні – Ліжка.) На грати з дерев’яних рейок кладеться матрац, бажано ортопедичний або виготовлений з натуральних матеріалів. (Див. також Спальні – Матраци.)

Приліжкові тумбочки в традиційному виконанні зазвичай забезпечені трьома висувними ящиками, в яких зберігається безліч дрібних і потрібних речей. На кришку тумби часто ставлять світильник з розмитою, але досить яскравим світлом, щоб можна було почитати перед сном. Туди ж, на тумбочку, зазвичай кладуть недочитаною книгу або журнал. У широких і глибоких ящиках комода зберігають речі побільше: білизна, предмети туалету, різноманітні коробочки та інші аксесуари. До складу спальних гарнітурів можуть входити туалетні столи або тумби, за якими зручно присісти перед дзеркалом. Туалетні столики бувають одно-і двутумбовимі, а вбудовані в них дзеркала – потрійними (трельяжі) і одинарними (трюмо). У тумбах і на кришках туалетних столиків зберігаються баночки, бульбашки, флакони, манікюрні набори і інші різноманітні косметичні приналежності. Якщо ви вирішите не купувати туалетний столик, його роль може виконувати комод з дзеркалом.

тумбочка,
  1. Шафа-купе – як правильно вибрати
  2. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Меблі для спальні
  5. Двері – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната