строительство коттеджных поселков У нас есть Свидетельства о вступлении в СРО, Лицензии и разрешения на все виды проектных и строительно-монтажных работ. Штат полностью укомплектован высококлассными специалистами. Работы ведутся в строгом соответствии с действующими правилами и нормативами.

_

946a5789

Як правильно вибрати меблі Набори

Автор: admin | Інші меблі | 29 Жов 2000 08:15

Взагалі, спальня – це те саме місце, де треба мати якомога більше дзеркал. Це дуже красиво і зручно. Крім того, дзеркала, відображаючи інтер’єр кімнати, створюють ефект збільшення простору. У спальнях великі дзеркала в красивих піддзеркальника вішають на стіни, а шафи обладнують дзеркальними дверима. Платтяні шафи (= гардероби = шифоньєри) можуть входити до складу гарнітура або продаватися окремо. Зазвичай саме в спальні зберігається велика частина одягу, тому сюди краще купити місткий чотирьох-, п’яти-або шестистулкові шафа. На противагу класичній, в сучасній спальні мінімум меблів і декору і максимум вільного простору. Обстановка мінімалістській спальні може складатися тільки з однієї ліжка, наприклад, з висуваються зі спинки поличками (прообразом яких були тумби). Сучасними приліжковими предметами меблів можуть бути просто невеликі столики або тумбочки з відкритими полицями.

Сама по собі новомодна ліжко може являти собою звичайний металевий каркас на ніжках або великий дерев’яний ящик з приробленою до нього спинкою і покладеними зверху матрацом. У деяких моделях спинка ліжка може підніматися і опускатися, а в інших – і зовсім відсутні. Говорити про склад сучасного спального гарнітура досить складно, тому що предмети меблів можуть становити загальну багатофункціональну конструкцію, яка, розташовуючись над спинкою ліжка або по периметру стін, замінює класичні комоди, тумбочки і туалетні столи. Всі елементи цієї імпровізованої стінки з’єднані між собою і розташовуються на різних рівнях. Класичні платтяні шафи поступово виходять з моди і все частіше заміщуються багатофункціональними шафами-купе, вбудованими шафами та гардеробними кімнатами. Всі ці системи зберігання обладнуються розсувними або доладними дверима, перевага яких, порівняно з орними, полягає в тому, що вони не вимагають вільного простору для відкриття і тому економлять місце в кімнаті.

тумбочка,
  1. Шафа-купе – як правильно вибрати
  2. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Меблі для спальні
  5. Двері – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната