_

946a5789

Меблі для спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 12 Жов 2000 08:15

Меблі для спальні Дизайну інтер’єру спальні завжди приділяється чимала увага, адже не секрет, що спальня це сама таємна кімната в будинку, її душа. І меблі тут повинна бути відповідна: приваблива до розслаблення після довгого дня і до бадьорого підйому вранці. Все тут повинно бути, затишною і функціонально, щоб навіть в самому невеликому просторі господарі могли відчути комфортно.

Зазвичай меблі для спальної кімнати вибирається в одному стилі. У такому випадку найкраще звернути свою увагу на спеціальні спальні гарнітури, які складаються з ліжка, тумбочок, шафи, комода, туалетного столика й дзеркала. Набір модульних меблів може видозмінюватися відповідно до побажань господарів: у ньому можуть бути відсутні будь-які елементи, або з’являтися додаткові, такі як ширма або пересувні консолі, які можуть грати, в тому числі і роль столика для сніданку в ліжку. Серйозний вплив на вибір елементів грає конфігурація і розмір кімнати.

Крім того, ви повинні вибрати стильове рішення спальні. Це може бути сувора класика – темна, трохи вигадливі меблі, ліжко з дубовим узголів’ям, шафи на ніжках. Для невеликого приміщення підійде стиль хай-тек або мінімалізм. Головне тут – світлі тони, мінімум меблів, сучасні аксесуари та відчуття легкості простору. Якщо ви любите плавні вигадливі форми і нестандартні рішення, то вам підійде меблі для спальні в стилі модернізму або арт-нуво.

Але дизайн інтер’єру спальні не обмежений стандартними рамками. Будь-який з стилів, в тому числі етнічний, кантрі або еклектика, будуть доречні в цьому просторі. Головне – щоб дизайн влаштовував господарів і був продуманий до дрібниць. Що стосується кольору, то зазвичай світлі тони вибирають для спальні невеликого простору, щоб візуально розширити приміщення. Темні тони більше підійдуть великої спальні з високими стелями – це зробить простір камерним. Однак підбирати колір стін і штор можна під придивився вам меблевий гарнітур. Наприклад, вважається, що з кольором натурального дерева прекрасно поєднується світло-блакитний чи світло-рожевий кольори.

Головна роль в спальні, звичайно ж, відводиться ліжка. Це може бути класичний варіант: одно-, півтора-або двоспальне ліжко, розташована посередині кімнати або в однієї зі стін. Ви можете вибрати як спальне ложа диван, що розкладається, тоді в денний час доби спальня може служити і вітальні або зоною для відпочинку. Існує і такий варіант, як підйомна відкидна ліжко, вбудована в певні меблеві композиції, наприклад шафа або стінку. Такий механізм дозволяє заощадити досить багато місця. Крім того, при виборі ліжка потрібно подбати і про власне здоров’я – придбати зручний ортопедичний матрац.

  1. Дизайн інтерєру спальні
  2. Спальні
  3. Оформляємо інтерєр спальні
  4. Як правильно вибрати меблі Набори
  5. Спальня поради фен-шуй

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната