_

946a5789

Компютерна меблі як засіб для комфортної роботи

Автор: admin | Офісні меблі | 11 Вер 2000 08:15

Компютерна меблі як засіб для комфортної роботи Прогрес йде семимильними кроками: 30 років тому ми і уявити собі не могли, що габаритні “шафи” в лабораторіях НДІ модернізуються в елегантні сучасні комп’ютери, які нарівні з телевізором і магнітофоном будуть представлені практично в кожному будинку. В кінці 20-го століття світ дізнався про Інтернет, і вже дуже скоро глобальна мережа стала ще однією “точкою опори” для людства: у переносному сенсі – як унікальне джерело для пошуку та обміну інформацією; у прямому – як вагома причина просиджування “п’ятою точкою “на стільці перед тьмяно мерехтливим монітором.

Я знаю багатьох людей, буквально живуть перед комп’ютером по 16-20 годин на добу. Віртуальний світ для них первинний, і, на жаль, вони часто і не замислюються про те, як грамотно і правильно їм слід облаштувати своє робоче місце. Немов Ваньки Жукова, в темній комірці на колінах черкають лист своєму дідусеві Іванові Макаровичу, працівники мишки і клавіатури зайвий раз напружують свій безцінний організм, коли одночасно намагаються зігнути шию до монітора, стоїть десь збоку, розгребти вільною рукою стос паперів і книг на столі і розміститися перед комп’ютером так толково, щоб після 10 годин роботи уникнути хоча б оніміння спини, не кажучи вже про інших “принади”.

Скажемо прямо: неорганізоване робоче місце – це недогляд користувача, і недогляд цей надалі може спричинити за собою серйозні проблеми. Один зіткнувся з такими проблемами, інший замислився над тим, як облагородити своє дозвілля, а третій – напевно, що геніальна людина – сконструював і поставив на виробництво концептуально новий вид меблів, в якому вже була передбачена тяга людей до віртуального світу.

Наш огляд почнемо з того, що комп’ютерні столи варто розділяти на два види: стійки, в яких компактно розміщаються всі комп’ютерні аксесуари, і столи, в яких ергономікою мається на увазі, що на ньому без усяких дратівливих чинників для користувача буде стояти комп’ютер, а також залишиться досить робочої площі для того, щоб можна було спокійно зайнятися паперовою роботою.

Стійка для комп’ютерного устаткування – це підставка для монітора, шафка для системного блоку, осередок для принтера, висувна панель для клавіатури і, що не обов’язково, але бажано, навісна полиця, на якій можна буде розмістити кілька книг або документів. Плюси такої стійки очевидні: компактні габарити добре вписуються в наші традиційно невеликі квартири. Крім того, всі комп’ютерні приналежності розташовані близько один від одного, і тому від користувача не потрібно йти на маленький акробатичний трюк, щоб тягтися з одного кута в інший в спробі дістати звідти, приміром, блок дискет.

клавіатура, монітор,
  1. Вибираємо компютерний стіл
  2. Крісло – це робочий інструмент
  3. Меблі для домашнього кабінету
  4. Вибираємо компютерний стіл
  5. Сучасні офісні меблі

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната