Игровые автоматы Sharky в режиме онлайн подарят массу незабываемых, приятных.. Однорукий бандит Sharky связан с морской темой и пиратами. Как показывает актуальная статистика данных, играют в игровой автомат Sharky азартные профессионалы и новички. Чтобы начать зарабатывать не нужно ничего скачивать, достаточно открыть выбранный автомат в используемом браузере и все необходимые программы откроются в автоматическом режиме.

_

Уникальные занятия по раннему развитию вашего ребенка. 946a5789

Оригінальний дизайн офісу

Автор: admin | Офісні меблі | 15 Вер 2000 08:15

Кожен далекоглядний керівник прагне забезпечити своїм співробітникам гідні умови для ефективної роботи, включаючи відповідає сучасним вимогам дизайн офісу. Що ж в першу чергу необхідно, щоб дизайн офісу був гідно оцінений персоналом та відвідувачами? Зручні меблі, комфортне освітлення, відповідна ситуації колірна гамма і елементи дизайну. А щоб максимально використовувати можливості приміщення рекомендується прислухатися до порад фахівців з фен-шуй.

Роль меблів в дизайні офісів

Давно минули ті часи, коли у кожного співробітника був особистий стіл, стілець і можливо ще стілець для відвідувачів. На зміну такій обстановці прийшла багатофункціональні меблі, яка робить вирішальний вплив на дизайн офісу. Тут варто відзначити кілька явних переваг: – завдяки використанню багатофункціональної модульних меблів можна для кожного співробітника настроїти робоче місце відповідно до його потребами; – при необхідності подібну меблі можна швидко і легко переставити, кардинально змінивши дизайн офісу; – багатофункціональні меблі не просто заощаджує місце, а з її допомогою можна раціонально організувати простір в приміщенні будь-якої конфігурації.

Роль рослин у дизайні офісів

Коли в приміщенні є живі зелені рослини, то дихається легше, та й очі відпочивають. Крім того, офісні рослини можна ефективно використовувати для зонування простору. Наприклад, якщо поставити столик і легкі крісла, відокремивши їх великими рослинами від решти офісу, то вийшов острівець можна використовувати для бесіди з клієнтами або короткого відпочинку співробітників. Пишні квітучі рослини чудово «оживляють» нудні кути і простінки. Ліани на стелажах візуально розмежовують офіс на різні відділи. Звичайно, при розведенні рослин потрібно дотримуватися системи, вибирати гармоніює з дизайном м офісу кашпо й горщики, а також уникати викликають алергію квітів. Для розведення в офісних умовах добре підходять великі пальми, кавові і лимонні дерева, монстери, юки, драцени, фікуси, а також бегонії, аспарагуси, хлорофітум і рослини із сімейства ліан.

Роль фен-шуй в дизайні офісів

Чому часто від навколишнього оточення залежить наш настрій? Чому різні колірні поєднання викликають різну реакцію? Чому в одному офісі всі працюють «засукавши рукава», а в іншому – робота «не клеїться»? На ці питання докладно можуть відповісти фахівці з фен-шуй.

Для початку в офісі треба посилити вплив Янь, енергії, яка підвищує активність людини і стимулює його творчий потенціал. Безліч дрібних строкатих предметів захламлівает приміщення і псує дизайн офісу, тому, якщо вони так вже необхідні, то для їх зберігання треба виділити закриті ящики. На очах можна залишити тільки те, що в даний момент потрібно для роботи.

Дизайн офісу виграє, якщо для його оформлення використовувати холодні відтінки, проте необхідні окремі яскраві «плями», на яких може зосередитися погляд.

  1. Дизайн інтерєру спальні
  2. Мякі меблі для офісу
  3. Дизайн кухні – красиво і зручно
  4. Поради щодо оформлення офісу
  5. Озеленення внутрішнього простору приміщень

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната