_

946a5789

Перша Міжнародна спеціалізована виставка меблів Сімферополь 28-30 квітня 2010 року

Автор: admin | Виставки | 09 Вер 2000 08:15

Перша Міжнародна спеціалізована виставка меблів Сімферополь 28 30 квітня 2010 року Вперше за період просування та організації виставок в АР Крим, за підтримки Ради міністрів республіки, ТОВ “Концепт Груп” проводить Першу Міжнародну спеціалізовану виставку меблів в Криму (1 МВМК). Основним завданням заходу є залучення інвестицій та постачальників меблевої продукції в регіон, що в цілому вплине на розвиток зовнішньоекономічної діяльності півострова.

Виставковий майданчик заходи збирає виробників і дистриб’юторів меблевої індустрії для обміну досвідом, аналізу ринкових умов та конкурентоспроможності товару, укладання договорів і контрактів на постачання і просування продукції в курортному регіоні.

Зростання меблевого виробництва на півострові сприяє залученню інтересу з боку зарубіжних партнерів. Розвиток регіону, його споживча спроможність і попит на якісну продукцію дозволяє забезпечити інтерес до готової продукції як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Міжнародна виставка меблів в Криму надає можливість зустрітися з основними учасниками меблевої галузі. Виробники можуть ознайомитися з найсучаснішими розробками і технологіями в меблевій промисловості, укласти договір на постачання і реалізацію продукції, а зарубіжні знайти вітчизняного представника у південному регіоні.

Організатори виставки спільно з Радою міністрів АР Крим, рекомендує Вам розглянути пропозицію щодо участі у Першій Міжнародній виставці меблів в Криму або направити фахівця ознайомитися із запропонованою продукцією і технологіями.

АР Крим
Сімферополь
пр.Кірова, 27
0500 300 530
0507 079 413

крим, просування, регіон,
  1. Виставка Севастополь Меблі Будівництво та інтерєр – 2009
  2. Результати для крим
  3. Виставка МЕБЛІ ІНТЕРЄР і ДИЗАЙН – 2009 Львів
  4. Результати для регіон
  5. Результати для просування

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната