_

946a5789

Оформляємо інтерєр спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 20 Жов 2000 08:15

Оформляємо інтерєр спальні Думаю, що не відкрию секретів, сказавши, що інтер’єр в будинку – досить важлива річ. Адже гарний інтер’єр – це і краса, і функціональність і, найголовніше, затишок.

Ну а найважливішою кімнатою, з точки зору затишку, є, звичайно ж, спальня. Саме в спальні багато хто проводить більшу частину часу вдома. До того ж, в силу обставин, у деяких людей взагалі немає чіткого поділу кімнат на зони, тому що часто ми маємо не так багато кімнат, як хотілося б. Тому нерідко можна побачити вітальню, яка ближче до ночі перетворюється на спальню. Але це не скасовує вищесказаного, а скоріше, навпаки, ще більше говорить на його користь – адже чим більше функціоналу навантажено на кімнату – тим цінніше стає її атмосфера.

Постільна білизна

Яким же чином можна вплинути на інтер’єр спальні?

Постільна білизна – це перше, що приходить на розум. Складно навіть уявити всю міць його можливостей, за допомогою яких можна декорувати спальню.
Для початку, розберемося в тому, як же вибрати постільну білизну.

Кілька фактів:

– Постільна білизна має бути досить щільним – це, мабуть, перше, на що слід звернути увагу, адже якщо щільність тканини буде недостатньо високою – білизна швидко зноситься.
– Нитка, якою прострочені шви, повинна бути міцною і, звичайно ж, в тон білизни. Подивіться на вивороті білизни – шов повинен бути подвійним.
– Звичайно ж, запах. Нове постільна білизна повинна пахнути як … нова постільна білизна і ніяк інакше – ніяких домішок запахів фарби і, тим більше, цвілі.

Можна ще дати рекомендації з вибору кольору постільної білизни, адже колір – це, все-таки, головний чинник в оформленні інтер’єру. Але краще залишу це вибір для Вас, адже тільки Ви знаєте свої переваги у квітах, і у мене немає мети їх вгадувати. А цветологія, у свою чергу, не користується особливою довірою, що теж можна зрозуміти: “чому я повинен жити в синій кімнаті, щоб бути миролюбним, якщо у мене від синього болить голова?” – Ця наука ніби вказує нам, в яких кольорах ми повинні провести своє життя. А хіба комусь буде приємно, коли їм щось нав’язують?

Тому дерзайте, вибирайте яскраві, кричущі кольору або ж навпаки, темні, суворі і спокійні – адже головне, щоб у підсумку, Вам самим подобалося.

Але ось, що я можу Вам дати, так це рекомендації з вибору тканини постільної білизни, адже зараз у виробництві використовується величезний асортимент їх складів і фактур: від вишуканого шовку, сатину і дамаста до практичних, але не менш комфортних – бязі, фланелі і жатки .

Якщо у Вас мало вільного часу для домашніх справ – сміливо обирайте постільна білизна з шовку, сатину або жниварки. Ці матеріали практично не вимагають відходу – їх не обов’язково прасувати після прання і вони довго зберігають форму і колір.

білизна, килим,
  1. Результати для білизна
  2. Меблі для спальні
  3. Дизайн інтерєру спальні
  4. Спальні
  5. Виставка МЕБЛІ ІНТЕРЄР і ДИЗАЙН – 2009 Львів

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната