_

946a5789

Поради щодо оформлення офісу

Автор: admin | Поради | 06 Вер 2000 08:15

Поради щодо оформлення офісу Дизайнерська думка ні секунди не стоїть на місці, розробляючи всілякі варіанти дизайну офісів. Найбільш високі вимоги пред’являються до престижного зовнішнього вигляду, функціональності, безпеки, економічності кожного приміщення і організації в цілому.

Престижність офісу забезпечується не тільки злагодженістю й ефективною роботою колективу, але й зовнішнім виглядом, плануванням приміщень, оформлення та декору. Правильно підібрані непомітні прикраси здатні помітно освіжити атмосферу в приміщенні, не порушуючи діловий настрій співробітників і клієнтів. Крім того, умілий дизайнер зуміє так розмістити персонал і керівництво, що з першого погляду було видно ієрархічна драбина організації. Підкреслити грамотне розміщення працівників і виділити керівний склад – завдання, яке під силу не кожному фахівцеві в області дизайну офісів.

При розміщенні персоналу на території офісу необхідно враховувати завантаженість кожного окремого співробітника й необхідність безпосередньої взаємодії між ними. Крім того, наявність у приміщенні персональних комп’ютерів вимагає застосування особливих схем розміщення, що передбачають зручне природне і штучне освітлення для роботи перед монітором комп’ютера. Незважаючи на все більше поширення рідкокристалічних моніторів, досить часто зустрічаються монітори застарілих зразків, що володіють деяким хвильовим випромінюванням. Для захисту персоналу від цього випромінювання, корисні спеціальні металеві панелі й грамотне розміщення моніторів у приміщенні. Використання пересувних картотек і стелажів може значно полегшити праця персоналу й збільшити його ефективність.

Безпека офісу здебільшого мало залежить від дизайну офісу, однак є ряд моментів, де нерозуміння найпростіших питань безпеки приміщення може привести до створення потенційно небезпечних ситуацій ще в процесі оформлення офісу. Пізніше ці помилки ліквідувати досить важко. При початковій розробці дизайну приміщень необхідно враховувати варіанти евакуації персоналу та клієнтів при стихійних лихах або збройному нападі, передбачувані потоки відвідувачів і багато що інше, пов’язане з переміщенням і роботою людей у приміщенні. Ніякі предмети інтер’єру або прикраси не повинні перекривати огляд камерам спостереження. Купується меблі, особливо столи та крісла повинні бути не тільки витонченими, але і надійними.

Швидке зростання нерухомості в усьому цивілізованому світі вимагає максимально ефективного використання кожного клаптика вільної площі в займаному офісі. Все більше поширення отримують офіси із змінною плануванням продуманим дизайном. У такому офісі одне велике приміщення розділене мобільними перегородками на кілька окремих робочих зон. При будь-яких змінах у роботі офісу, немає необхідності в корені міняти планування – вона спочатку нагадує конструктор і змінювана в досить широких межах за бажанням дизайнера.

розміщення,
  1. Поради щодо вибору меблів для готелю
  2. Оригінальний дизайн офісу
  3. Поради щодо вибору дверей
  4. Поради щодо вибору шафи-купе
  5. Мякі меблі для офісу

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната