Купить Пистолеты клеевые онлайн в магазине Крепмаркет Новинки категории. Клеевой пластиковый пистолет PG mini с металлической подставкой и пласт. держателем. Пистолеты клеевые.

_

946a5789

Вибір дитячих меблів

Автор: admin | Інші меблі | 13 Лис 2000 08:15

Вибір дитячих меблів Дитяча кімната – це особистий простір вашої дитини, в якому все має бути для нього зручним. Саме тому вибору дитячих меблів приділяється особлива увага.

Дитяча кімната унікальна тим, що, на відміну від інших кімнат у будинку, вона апріорі багатофункціональна. Це і спальня, і гардеробна, і кабінет, і вітальня, і, звичайно ж, місце для веселих ігор. Тому деталі інтер’єру і розстановка меблів повинні бути продумані так, щоб вмістити все необхідне і при цьому залишити досить багато вільного місця.

У стандартному варіанті в дитячій кімнаті повинні бути ліжко (набагато краще, ніж диван), письмовий стіл, шафа, ящики для іграшок і полиці для книг. Якщо існує можливість красиво і вільно розставити все необхідне по кімнаті – це чудово. Вам залишиться лише простежити за тим, щоб меблі була якісною.

Вимог до дитячих меблів декілька. Вона повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів, не мати гострих кутів і бути ретельно відполірованою. Меблі повинні бути міцною, щоб навіть не в міру хвору друзі вашої дитини не змогли її пошкодити. Крім того, вона повинна підходити дитині по росту. Це означає, що розташування ручок шафи і висота полиць мають бути на такому рівні, щоб дитина могла дістати необхідні речі самостійно.

Дитячі меблі повинна бути ергономічною і зручною, щоб не зашкодити здоров’ю дитини. Це, перш за все, відноситься до стільців і ліжка. Звичайно, слід звернути увагу на дизайн меблів: яскраві фарби, незвичайні малюнки або орнаменти, цікаві деталі. Підібравши все необхідне, кімнату залишиться прикрасити лише фіранками і наповнити особистими речами маленького мешканця.

Але бувають ситуації, коли розмір кімнати не дозволяє врахувати численні вимоги до неї. Часто дитячу доводиться поєднувати з іншою кімнатою, наприклад, з батьківською спальнею. У такому випадку креативної знахідкою стануть спеціальні дитячі двоярусні комплекси. Верхній ярус – це ліжко, під якою розташований письмовий стіл, полиці для книг і гардеробна шафа. Все, що необхідно вашій дитині, вміщується на невеликому просторі. Вам потрібно буде тільки забезпечити достатнє місце для ігор.

Якщо в сім’ї двоє чи троє дітей, і у вас немає можливості виділити для них окремі кімнати, то в такому випадку слід і на загальній площі забезпечити мешканцям особистий простір. Не варто економити місце і встановлювати, скажімо, один письмовий стіл на двох. Краще поставити довгу стільницю біля вікна, чи зробити два відкидні столи біля стінок.

Що стосується спального місця, то також підійде двох’ярусне ліжко, наприклад, з вбудованим шафою. Головне, прослідкуйте, щоб вона була міцною, а сходи для підйому на «другий поверх» – надійною та зручною. Додатковий простір для зберігання речей може розташовуватися під нижнім ліжком.

Як бачите, практично в будь-яких умовах можна створити для дитини дитячу кімнату, яка буде його першим власним простором.

  1. Вибір корпусних меблів
  2. Вибір кухонних меблів – робимо перші кроки
  3. Особливості комплектації модульних меблів в малогабаритних квартирах
  4. Критерії вибору офісних меблів
  5. Дитяча кімната

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната