_

946a5789

Рольставні – надійний захист від сонця шуму і крадіжки

Автор: admin | Вікна | 07 Жов 2000 08:15

Ефективно захистити офіс, промисловий або комерційний об’єкт і житло допоможе обладнання віконних і дверних прорізів рольставнями (ролетами, захисними жалюзі). Багатофункціональні рольставні є серйозним досягненням в будівельних технологіях.

Завдяки своїм принципом пристрою рольставні успішно виконують захисні функції. Те, що вони легко змотуються в рулон, забезпечує універсальність їх застосування.

Рольставні   надійний захист від сонця шуму і крадіжки Щільно підігнане цілісне полотно ставень утворюють набрані у вертикальні напрямні металеві ламелі – планки з увігнуто-вигнутою поверхнею. Уздовж направляючої планки переміщуються завдяки вставленим в неї при складанні гачкам. Витягти ламель, не розібравши конструкцію повністю, неможливо. Зацепним механізми кріпляться внизу і вгорі. Виготовлена з алюмінію або стали планка спрямована увігнутою стороною назовні – це забезпечує їй протиударну міцність. Таке полотно підчепити і зламати не можна, механічним ударних впливів воно теж не піддається.

Сталеві рольставні найміцніші. Ширина ламелі – 100мм, товщина – 1-2мм. Вони застосовуються при обладнанні промислових будівель, торгових центрів, гаражів. Легкими алюмінієвими ролетними системами простіше управляти (опускати і піднімати). Вони застосовуються набагато частіше, встановлюються в отвори приміщень, на вітрини магазинів, на вікна житлових будинків.

Щоб підвищити протиударну міцність планки, виготовленої з алюмінію, її підсилюють поперечної перемичкою. Алюмінієві профілі для рольставней виробляються методом екструзії чи суцільнотягнутих методом. Завдяки сучасним технологіям отримане виріб відразу забезпечено перемичкою всередині. Якщо рольової профіль виготовлений методом прокатки, його не можна підсилити. Сталеві ламелі виробляються тільки прокатним методом.

Рольставні можуть бути вбудованими або накладними. Накладні ролетні системи можна встановлювати у вже готових будинках. При цьому короб кріпиться на стіні із зовнішнього боку, конструкція виходить виступаючої. Невразливі для зловмисників вбудовані системи повинні бути передбачені вже в проекті – заздалегідь виділяється місце під короб. Напрямні профілі також вбудовані всередину отвору. Найбільш надійний захист від несанкціонованого проникнення забезпечується поєднанням охоронної сигналізації і вбудованих ролетних систем.

Вибір системи управління ролетними системами залежить від умов їх експлуатації. Для важких сталевих рольставней необхідний електропривод, часто вони обладнані електронною системою дистанційного керування (наприклад, у гаражах). Багато електроприводи забезпечені електромагнітним гальмом, що робить неможливим підняття полотна зловмисниками.

короб, ламель,
  1. Результати для короб
  2. Порівняння профілів пластикових вікон Veka
  3. Оформлення вікон
  4. Шафа-купе – як правильно вибрати
  5. Результати для надійність

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната