_

946a5789 проститутки ростова

Інтимне місце

Автор: admin | Спальна кімната | 14 Жов 2000 08:15

Третину свого життя людина проводить в ліжку

Інтимне місце Ні, не повернути нам тих солодких років невідання, коли кращою кухнею вважалася польська, кращою вітальні – румунська, а кращою ліжком – арабська … Її пишне узголів’я, обрамлене масивної різьбленням, мало відповідало аскетичному побуті співгромадян. Інтелігентні люди арабське ліжко не купували. Та й взагалі думка про придбання ліжка як пристосування для сну мало кого відвідувала. Спати в ті часи було прийнято на чому завгодно – на дивані, софі, тахті, на розкладачці, нарешті. Ліжко в чистому вигляді була потрібна нечисленним володарям спалень. Як тільки доступ до нового житла отримали не тільки черговики, а й розбагатіли співвітчизники, проблема покупки ліжка придбала безумовну актуальність.

Меблевий ринок досить швидко реагував на зростаючі доходи і запити громадян: у продажу з’явилися дивовижні ліжка з підігрівом водяним матрацом, ложа з поворотним механізмом, вбудованими стереосистемами, позолотою в арабському стилі, мінімалістські металеві, богемні ліжка-подіуми, італійські, французькі, німецькі, шведські , вітчизняні … Лавина ліжок, що хлинули в розплодилися меблеві салони, продовжує наростати. Вибір величезний, але купувати “горизонтальну” меблі співгромадяни стали обережніше, ніж на зорі ринкових реформ. Ще б пак, купити-то просто, а спати доведеться роки і роки. Як зорієнтуватися в цьому океані спального комфорту?

Муки совісті
Інтимне місце Ліжко – єдиний вид спальних меблів, який продається по частинах. Навряд чи вам прийде в голову купувати до нового шафі полиці в іншому магазині, але купити матрац для ліжка окремо – абсолютно природна річ. Наприклад, так роблять у Штатах, так само починають робити у нас, але все ж на цей раз ми розглянемо “меблеву” частину всякого ліжка, зупинивши вибір на її двоспальним різновиди. Такі ліжка за розмірами починаються від 165 см у ширину, а закінчуються двома метрами. Довжина їх також різна, але 195 см – звичайний ліжковий стандарт.

Ясно, що всі ці ліжка розділяються на імпортні та вітчизняні. Перші майже завжди дороги, не завжди міцні, але зате добре продумані і, як правило, гарні. Другі – гранично дешеві, з хорошим запасом міцності, але, на жаль, страждають недоліком смаку. Остання якість, як ні сраний, від нашої чесності. Справа в тому, що в світі меблів не вважається негожим копіювати один у одного конструкцію, деталі, дизайн. Всі кращі російські ліжка скопійовані по конструкції з італійських, але ось запозичувати дизайн, як стверджують вітчизняні меблярі, не дозволяє совість. Якщо це і робиться окремими меблевими фабриками, то поки що достатньо боязко і на загальній масі вітчизняної продукції помітним чином не позначається.

Ек тебе покоробило …

  1. Робоче місце домосіда
  2. Меблі для спальні
  3. Спальня поради фен-шуй
  4. Спальні
  5. Дизайн інтерєру спальні

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната