_

946a5789

Матрац для вас

Автор: admin | Спальна кімната | 21 Жов 2000 08:15

Матрац для вас Головною кімнатою у вашій квартирі, звичайно ж, є спальня. Саме тут ви можете нарешті-то відпочити від денної суєти, спокійно виспатися. Однак для цього вам необхідна гарна ліжко. Даний вид меблів потрібно вибирати досить ретельно. Вона повинна не тільки підходити до інтер’єру кімнати за стилем і колірного рішення, але ще й мати відповідний розмір. Крім того, у ліжку повинен бути якісний матрац. Саме від нього в першу чергу залежить те, наскільки міцним буде ваш сон.

Всі вже давно знають, що найкращим матрацом є ортопедичний. Але старих поролонових вже практично не зустрінеш у продажу. А ось ортопедичних на цьому ринку досить багато. Розібратися в них без додаткової підготовки досить складно. Тому розглянемо детальніше – що таке ортопедичні матраци, і якими вони бувають.

Ортопедичний матрац складається з чотирьох шарів: основа, ізолятор, м’який шар, чохол. До якості кожного з них пред’являються досить високі вимоги, і кожен з них має кілька типів. Так, основа матраца може бути як пружинної, так і безпружинні. З безпружинних матраців все ясно: їх основа це або кокосова стружка, або натуральний латекс. Такий матрац досить жорсткий, але спати на ньому, тим не менш, дуже зручно.

Пружинний матрац відноситься до більш звичного «класичному» варіанту. Однак і тут ви зустрінете кілька варіантів. Різниця між пружинними матрацами зазвичай в кількості пружин. Найдорожчі і не дуже зручні – матраци з залежним пружинним блоком (пружини з’єднані один з іншого) і малою кількістю пружин (до 150 на кв.м.).

Більш дорогий варіант – незалежні пружини (до 300 на кв.м.). Вони дозволяють рівномірно розподіляти навантаження на хребет і дарують більш високий рівень комфорту. І, нарешті, «король» серед пружинних матраців – матрац на основі системи «мультипакет». У ньому у три рази більше незалежних пружинних блоків, що дозволяє домогтися максимального комфорту.

Роль ізолятора між основою і м’яким шаром може грати шар повсті. Він запобігає передчасний знос матраца, не дає пружинам впливати на м’який шар. Але навіть в якісному матраці ізолятора може і не бути.

М’який шар матраца може бути виконаний як з синтетичних, так і з натуральних матеріалів. Ви можете вибирати матеріал м’якого шару на свій розсуд. Наприклад, у випадку якщо у вас є алергія, ви можете вибрати основу з штучного матеріалу – пінополіуретану або періотек (цей варіант більш кращий через довговічності).

  1. Двохярусне ліжко
  2. Чи не час Змінити Ліжко
  3. Спальня поради фен-шуй
  4. Спальні
  5. Комод – данина моді чи необхідність

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната