_

946a5789

Відкрите планування сучасних кухонь

Автор: admin | Кухонні меблі | 28 Сер 2000 08:15

Відкрите планування сучасних кухонь Відкрита кухня – чи добре це?

Насправді, відповіді на це питання просто немає. Так, всі сучасні дизайнери прагнуть наповнити житловий простір повітрям і світлом і тому роблять його все більш і більш відкритим. Так, полки коштують набагато дешевше, ніж шафи з розсувними дверцями, а фотографії в рекламних проспектах радують око. Да …

Можна багато раз говорити «так» модним концепціям, що дозволяє прикрасити оселю, однак на практиці все часто буває зовсім не так. Проблема в тому, що відкрите планування кухні виключає можливість заховати що-небудь від стороннього погляду, а це в свою чергу означає:

• Необхідність мати нову, досить недешеву посуд;
• Необхідність завжди ставити цей посуд на свої місця;
• Неможливість створювати більш-менш серйозні запаси добре зберігаються продуктів;

У тому випадку, якщо ви будете нехтувати вищезгаданими постулатами, ваша відкрита кухня дуже швидко втратить проектний лиск і перетвориться на відверто неохайне приміщення.

Що ж робити, якщо з одного боку присутнє бажання зробити кухню модною і стильною, а з іншого – немає ніяких сил і можливостей шукати місце кожній тарілці і чашці?

У цьому випадку ідеальним варіантом є той, при якому непрезентабельні предмети ховаються за дверцями, а все що може бути виставлене напоказ розміщується на відкритих стелажах і полицях

Як досягти подібного ефекту?

• Перше, що може прийти в голову – використання ніш і матового скла. Ніші, закриті таким чином, що їх дверцята знаходяться в одній площині зі стіною, зберігають ефект відкритого простору, а матове скло, не порушуючи концепцію «повітря і світла», дбайливо ховає «робочу» посуд і непривабливі банки із запасами.

• Друга, не менш проста і ефективна ідея – використання кухонних меблів із закритими нижніми ярусами і відкритими полицями вгорі. У цьому випадку господиня отримує масу скриньок, в яких можна зберігати все, що не слід виставляти напоказ і полиці для демонстрації того, що вона хоче продемонструвати.

• Ну і нарешті, третє, найскладніше і оригінальне – використання «п’ятого кута». Як відомо, в будь-якому, навіть самому відкритому просторі є місця, недоступні погляду: як правило, це різні кути, порожнини і стики. Зазвичай такі простору ніяк не використовуються, проте при необхідності їх можна пристосувати для зберігання різних предметів.

Зверніть увагу: вищевикладений список зовсім не є вичерпним, оскільки в ньому представлені тільки найочевидніші і універсальні рішення. Насправді способів заховати непривабливі предмети на кухні відкритого типу набагато більше – треба лише докласти до їх пошуку трохи зусиль, або … зажадати того ж від дизайнера.

Успіхів!

необхідність, посуд,
  1. Вибираємо кухню
  2. Вибираємо сейф
  3. Ванна кімната Вибираємо сантехніку
  4. Вибираємо кухню
  5. Кухні на замовлення – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната