_

946a5789

Що ми розуміємо під хорошою спальнею

Автор: admin | Спальна кімната | 13 Жов 2000 08:15

Звичайно, перш за все – м’яку і зручну постіль

Що ми розуміємо під хорошою спальнею Говорячи про спальнях, не можна обійти мовчанням Її Величність ліжко. Асортимент ліжок дивно величезний: від мінімалістського одра спартанця до сибаритський ложа з балдахіном. А оригінали вибирають що-небудь вже зовсім екстравагантне. Решта людства воліє комфорт, в ім’я якого і придумують дивовижні штуки. Так деякі фірми випускають ліжка з вмонтованими в неї маленькими моторами, мінікомп’ютером і вокальним чіпом. По першому слову власника, надумався почитати на сон прийдешній, подушка послужливо піднімає. Потім варто лише йому сказати вголос: «Хочу спати!», Вона тут же повернеться в положення, зручне для сну.
Здавалося б, що ще крім підстави і спинки можна змінити в традиційній ліжка? Виявляється, творча фантазія дизайнерів цим не обмежується. Мотив перетворення і просто обертання втілений в ліжках здатних обертатися навколо своєї осі і міняти місце розташування за бажанням власника.
Всіляко варіюється висота спинки від максимальної до нульової. Не всі дизайнери відмовляються від традиційних тумбочок, замінюючи їх вбудованими конструкціями.

Що ми розуміємо під хорошою спальнею Тенденцією нашого часу можна вважати також поєднання функції спальні і робочого місця, де виділяється місце для персонального комп’ютера і приставних елементів. Для таких моделей характерні приємні дрібниці на зразок навісних подушок на липучках або на зав’язках, а також меблі на роликах, що робить її більш мобільною.
Боротьба за зайві метри і навіть сантиметри в наше прагматичне століття цілком виправдана. У ній немає нічого принизливого, скоріше, вона говорить про високий рівень культури організації житлового простору.

АЗБУКА ЛІЖКА

Що ми розуміємо під хорошою спальнею Отже, для початку визначимося з гратами. Як правило, пропонуються решітки декількох типів: зі звичайною навантаженням і розраховані на надлишкову вагу.
Невгамовне бажання людини механізувати всі навколо не обійшло і ліжка. І якщо у нього є вже всі мислимі іграшки на зразок машини, стільникового телефону і фототехніки, то можна вразити його уяву ще й рухається ліжком. Вона може бути забезпечена пультовим управлінням або ручним важелем – це вже хто з чим краще ладнає. Середньостатистичний клієнт, щоправда, віддає перевагу все-таки управлінню ручному, так як моторне коштує набагато дорожче (співвідношення 400 – 3500 $).

  1. Двохярусне ліжко
  2. Чи не час Змінити Ліжко
  3. Матрац для вас
  4. Інтимне місце
  5. Спальні

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната