Контейнер 40 футов купить бу То самым практичным решением для Вас - станет морской контейнер 40 футов. Контейнер 40 футов на сегодняшний день наиболее универсальный и популярный способ транспортировки, и служит во время пути для хранения любого типа грузов. Перевозки автопоездом по железной дороге и морским путем, и это не единственный вариант использования контейнера — так же вы можете его эксплуатировать как объект для монтажа техники и оборудования, складских нужд, как строительный или дачный домик.

_

946a5789

Вибираємо ліжко

Автор: admin | Інші меблі | 30 Лис 2000 08:15

Вибираємо ліжко Від габаритів приміщення, де буде встановлена ліжко, залежить і вибір спального місця. Це може бути:

 • спальний гарнітур, що включає в себе ліжко
 • окрема одне, півтора або двоспальне ліжко
 • диван-ліжко з різними механізмами розкладання
 • крісло ліжко
 • Величезна кількість моделей спальних гарнітурів вітчизняного або імпортного виробництва обов’язково включають ліжко. В основному це двоспальні ліжка шириною 160 сантиметрів. Вони виробляються з ламінованої ДСП і можуть прикрашатися декоративними елементами із пластику. Крім того ліжка роблять із шпонірованного або фарбованого МДФ з декоративними елементами з дерева. Конструкція ліжка представляє собою дві спинки, з’єднані двома поздовжніми лагами. Усередині такого каркаса можуть розташовуватися ще дві металеві або дерев’яні поперечні лаги. На лаги кладуться щити, які служать підставою для матраца. Але в більшості випадків всередину конструкції ставиться підматрацника. Його металевий каркас має ряд поперечних дерев’яних ламелей, на які кладеться матрац. Деякі моделі ліжок виготовляються таким чином, що мають під собою висувні ящики для білизни. Так само деякі конструкції передбачають можливість підняття за допомогою газ-ліфтів підматрацника з матрацом. Що дає доступ до простору під ліжком.

  Дитячі ліжка мають ширину до100 сантиметрів. Їх конструкція практично нічим не відрізняється від конструкції великих ліжок. Варіанти двох’ярусних дитячих ліжок мають додаткові елементи, що надають їм міцність і жорсткість.

  Для розташування спального місця в невеликих кімнатах, застосовують дивана-ліжка. Механізми, які перетворюють диван у ліжко, можуть бути декількох варіантів. Це, наприклад механізм “єврокнижка”, коли сидіння дивана висувається вперед, а спинка кладе на його місце. Або варіант коли подушки сидіння диван-ліжка прибираються, і зсередини каркаса дістається механізм, що нагадує розкладачку. З давніх часів відомий механізм “клік-кляк”. Ви піднімаєте сидіння диван-ліжка, клацання – і перед Вами двоспальне ліжко. Ще один механізм широко використовується як в диван-ліжках, так і в крісло-ліжках. З-під сидіння викочуються на роликах дві додаткові секції, подушки сидіння розкладаються, і виходить спальне місце.

  Дизайн ліжок, диван-ліжок, крісло-ліжок обумовлює їх зовнішній вигляд. Класичний стиль це плавність форм, декоративні різьблені елементи, часте використання в оббивці шкіри, ковані елементи в ліжках. Вироби фарбуються в темні кольори відтінків деревних порід, або в білий матовий або глянцевий. Стиль “модерн” або “хай-тек” має на увазі прямі лінії, квадратні або прямокутні форми, використання різних хромованих елементів. Ці стилі дозволяють поєднувати в одному виробі різні кольори.

  1. Вибираємо диван
  2. Вибираємо мякі меблі
  3. Чи не час Змінити Ліжко
  4. Двохярусне ліжко
  5. Крісло – це робочий інструмент

  Отзывов нет

  Комментариев пока нет.

  RSS-лента комментариев.

  К сожалению, отзывы пока закрыты.

  Інші меблі

  Вікна

  Виставки

  Загальне

  Кухонні меблі

  М\'які меблі

  Офісні меблі

  Поради

  Спальна кімната