_

946a5789

Вибираємо диванчик

Автор: admin | Інші меблі | 18 Лис 2000 08:15

“Прийнявши рішення створити, нарешті, те місце, де робота буде кипіти, де все буде на своїх місцях, де простір і час підпорядковані вашій волі, ви вже робите величезний крок на шляху до нового ступеня свободи, до здійснення ваших планів ..”

Як ми вибираємо м’які меблі? Вона повинна бути недорогою, з відповідною до нашого інтер’єру формою і оббивкою і, звичайно, зручною. Але все-таки в першу чергу вона повинна бути якісною і практичною. Мало хто з нас, купуючи диванчик цікавиться: “Який тканиною він оббитий? З якої деревини? Що всередині?”. А коли ми вибираємо диванчик за формою, то нас більше хвилює питання дизайнерського рішення, ніж зручності нашого тлінного тіла.
Давайте поцікавимося, що ж саме ми купуємо?

Вибираємо диванчик Почнемо з оббивки. Що ж може входити в тканину для оббивки? Оббивні тканини для м’яких меблів – це в першу чергу не їх малюнок, а їх властивості. Наприклад, сатин, льон, вовна володіють особливими властивостями: грязе-і водовідштовхування, негорючість. А є й спеціально створені тканини (з тефлоновим обробкою), які відштовхують жир, бруд, чай, кава, вино, молоко. У оббивної тканини може бути присутнім мохер, шовк, лайкра; в оббивці можуть бути натуральні, сумішеві та синтетичні волокна. Популярна штучна замша алькантара, дуже приємна на дотик і зносостійка. Традиційні гобелени, шкіра, бавовна теж використовуються в якості оббивок.

Вибираємо диванчик →

диванчик,

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната