Заказать экстендер Отзывы. Сергей, г.Пермь: Купил экстендер в июле. Носить с ремешком очень удобно, удобнее, чем со жгутиком.

_

мягкая мебель калининградСтеллажи, пеналы. Мягкая мебель. Диваны прямые.

946a5789 Заправка картриджа hp 1005 смотрите здесь.

Вибираємо сейф

Автор: admin | Інші меблі | 02 Лис 2000 08:15

Вибираємо сейф “Сейф” з англійської мови перекладається як “безпека, надійність”, адже це саме те, до чого ми прагнемо: заховати свої матеріальні блага подалі від чужих очей і рук.

Мабуть, загострене почуття власності – якість, яке розвинулося у людини набагато раніше, ніж суспільство перейшло на товарно-грошові відносини. Прообразами сучасних сейфів вважаються самі звичайні скрині із замком, що з’явилися в настільки далекі часи, що навіть історики не можуть назвати конкретну дату. А ось винахід замків, надійно оберігають майно господаря, – подія не таке віддалене. Наприклад, у Давньому Римі навчилися застосовувати для замків пружину, яка висувала засув.

Набагато пізніше, в 19 столітті, в Англії стали використовувати скриню з навісним замком як засіб захисту від грабіжників. Сейфи були масивними, дерево скріплялося залізними листами і ободами. Навіть найменший сейф коштувала дуже дорого.

Поступово зовнішній вигляд сейфа приймає більш знайомі для нас форми. Одними з перших компаній, які запустили у виробництво сейфи, зварені з двосантиметровий листів заліза, сталі шотландська Carron і англійська Coalbrookdale. Сталося це в середині 19 століття. Зрозуміло, сейфи того періоду сучасного покупця швидше б жахнули, ніж захопили.

Поступово деревина і висячі замки перестали бути атрибутами пристрої для зберігання цінностей. Виробники спробували заховати запірний механізм усередину сейфа, а також вирішити одну з головних проблем – як уберегти цінні папери від згоряння. Від вогню не рятували не тільки чудово займисті деревні конструкції, а й металеві коробки. І тоді на ринку з’явилися зовсім нові сейфи: з вогнестійким просоченням дерев’яного шару, подвійними стінками, використанням азбесту, гіпсу та цементу для утримання води.

За більш ніж півтора століття найменші недоліки з завзяттям відшукували й усували. Та й досі щороку з’являються моделі з ще більшим рівнем безпеки і пожароустойчивости. Сучасні сейфи поділяються на кілька груп: взломостійкі, вогнестійкі, вогнезломостійкі.

1. Зломостійкі сейфи.
Цей вид необхідний для особливого захисту від несанкціонованого доступу. Корпус сейфа зазвичай складається з трьох шарів: зовнішньої стінки, шару бетону або іншої речовини, а також внутрішньої стінки. Для того щоб підвищити міцність, в бетон іноді додають мармурову або гранітну крихту або ж використовують армування. Якщо замість бетону використовуються композиційні матеріали, вага сейфу буде менше.

2. Вогнестійкі сейфи.
Цей вид захищає цінне вміст від високих температур і відкритого полум’я. Корпус вогнестійкого сейфа – це зовнішня стінка, шар вогнетривкого бетону, внутрішня стінка. Залежно від рівня максимальної температури усередині сейфа і часу, протягом якого вміст буде в безпеці, вогнестійкі сейфи ділять на три класи:

– ДІС (до 50 о): зберігання гнучких магнітних дисків;

безпеку, замок, сейф,
  1. Результати для сейф
  2. Вибираємо письмовий стіл
  3. Вибираємо кухню
  4. Вибираємо компютерний стіл
  5. Вибираємо килим

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната