Предоставляем гостиничные чеки, все отчетные документы от нашей гостиницы в г.УФА Отлично! Мы можем оказать Вам услугу по оформлению гостиничных документов( ФОРМА БО-18 или 3-Г). Причем, в отличие от других фирм, предоставляющих подобного рода услуги – мы делаем только настоящие гостиничные документы, так как у нас имеется действующая гостиница.

_

946a5789

Вибираємо підлогове покриття

Автор: admin | Інші меблі | 06 Лис 2000 08:15

Вибираємо підлогове покриття Вибір підлогового покриття часто визначається декількома параметрами: вашими естетичними уявленнями, бюджетом, розв’язуваними покриттям завданнями і його експлуатаційними характеристиками. Важливо розуміти, що хороше підлогове покриття буде служити дуже довго, а неправильно вибраного буде потрібно постійно ремонтувати або ж взагалі замінити через рік-два.

Розглянемо основні варіанти вибору на сучасному ринку:

– Паркет. Це традиційний дерев’яний матеріал, який можна побачити в багатьох адміністративних будівлях і старих квартирах часів СРСР. Однак якщо ви звернете увагу, в якому стані перебуває зараз паркет, покладений в багатьох квартирах років 15-20 тому, то зрозумієте, чому за ним необхідно ретельно доглядати і чому до нього потрібно дуже дбайливо ставитися. Взагалі, паркет вважається одним з найпрестижніших і гарних матеріалів для покриття підлоги, але він дуже примхливий і доріг. З іншого боку, при правильній експлуатації, термін служби паркету складає кілька десятків років. Якщо ви обираєте саме паркет для свого будинку, то пам’ятайте, що він вимагає особливого режиму вологості і температури, а також регулярного чищення спеціальними покриттями. Якщо у вашій квартирі будуть часто проводитися різні вечірки, то паркет не краще рішення: він дуже легко псується каблуками. Вартість паркету (без роботи) зазвичай не менше 50 $ за квадратний метр. Робота обійдеться приблизно в стільки ж, якщо не більше – багато що залежить від стану підлоги.

– Паркетна дошка. Це більш сучасний матеріал, що надає можливість отримати всі переваги паркету при менших витратах і більше твердої експлуатації. Паркетна дошка легко і швидко укладається і не так вимоглива до мікроклімату приміщення. Крім того, вона лакований ще на заводі. З іншого боку, справжній паркет завжди буде виглядати дорожче і елітніше, ніж даний матеріал. Паркетна дошка досить легко чиститься спеціальними засобами. Середня вартість паркетної дошки зазвичай близько 30-40 $ за квадратний метр, а робота обходиться на порядок дешевше, ніж при укладанні паркету.

– Ламінат. Його також часто називають ламінованим паркетом. Це один з найбільш сучасних матеріалів, здатний витримувати важкі умови експлуатації. В основі виготовлення ламінату лежить технологія полімолекул (ПВХ і різні пластики), що робить його менш екологічним, але куди більш зносостійким і спокійно переносить коливання температури і вологості. Ламінат дуже підходить для покриття підлоги на кухні, а також у комерційних і спеціальних установах (наприклад, у сучасних медичних установах часто підлоги роблять саме з нього). Ламінат дуже простий у збиранні і стійкий до будь-якого типу плям, а також володіє відмінними антивандальними якостями. Ламінат обійдеться вам за ціною від 10-15 доларів за квадратний метр.

килим,
  1. Вибираємо килим
  2. Вибираємо компютерний стіл
  3. Вибираємо двері
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Вибираємо їдальню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната