_

946a5789

Вибираємо диван

Автор: admin | Інші меблі | 01 Гру 2000 08:15

Вибираємо диван М’які меблі займає в квартирі одне з головних місць і є самим великим придбанням, як по габаритах, так і за значенням. Сучасні дивани можуть бути:

 • розкладні
 • нерозкладні
 • кутові

Основу диванів складає каркас. Його виготовляють з обробленого дерев’яних брусків і фанери. Так само каркас може бути виготовлений з металевих труб квадратного перетину.

На наступному етапі каркас оббивається поролоном. У м’яких меблях використовується поролон різного ступеня щільності. Більш щільний – йде на виготовлення сидіння і підлокітників, менш щільний – на спинку і декоративні м’які елементи.

Зверху дивани обтягаються різними матеріалами. Багато в чому вартість м’яких меблів залежить від матеріалу оббивки. Гобелен, шинилл, флок, натуральна шкіра, алькантара – все це матеріали для оббивки диванів. Причому кожне найменування може мати кілька різновидів відрізняються за ціною і якістю.

Механізм розкладання у диванів розташовується усередині каркаса. Залежно від конструкції він може:

 • викочуватися вперед
 • розгортатися як розкладушка
 • відкидати спинку дивана

У диванах з металевим каркасом механізм розкладу становить одне ціле з ним. Матрац кріпиться до каркаса і разом з ним розкладається. Зверху закріплюється чохол з оббивної тканини, він легко знімається і переться. Такі металеві каркаси мають підвищену міцність і надійність, вони призначені для щоденного використання. Гарантія на такі диван-ліжка складає до 30000 циклів складання розкладу.

Особливістю кутових диванів є те, що кутова частина їх варто окремо. До неї за допомогою різних пристосувань кріпляться розкладні або не розкладні модулі. У розкладеному стані кутовий диван може утворювати спальне місце розміром два на два метри. Усередині кутових диванів можуть бути заховані різні аксесуари. Це, наприклад, бар, що працює від пульта дистанційного управління, книжкова шафа чи підлокітник, що відкидається.

Дивани-крісла можуть бути розраховані на двох або на трьох чоловік. Відповідно габаритні розміри їх становлять від півтора до двох метрів у довжину.

підлокітник, розкладання,
 1. Вибираємо ліжко
 2. Диван – як багато в цьому звуці
 3. Вибираємо мякі меблі
 4. Покупець диван – будь пильний
 5. Результати для розкладання

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната