_

946a5789

Мякі меблі для офісу

Автор: admin | М\'які меблі | 22 Вер 2000 08:15

Мякі меблі для офісу М’які меблі є невід’ємною частиною інтер’єру офісу. Вона покликана створювати затишну атмосферу і забезпечувати комфорт відвідувачам і співробітникам компаній. Комплекти м’яких меблів для офісу найчастіше включають в себе диван і кілька крісел, хоча можливі й варіанти – наприклад, кілька диванів і пуфиків або кутовий диван. Те, наскільки зручним і довговічною буде м’які меблі, безпосередньо залежить від якості її основних складових частин – каркаса, наповнювача і оббивки.

Найбільш популярним матеріалом для виробництва каркасів м’яких меблів для офісу є натуральна деревина. У якості більш дешевого варіанту застосовуються деревно-стружкові плити (ДСП). Останнім часом для виготовлення каркасів все частіше використовується метал. Така м’які меблі характеризується високою міцністю, надійністю й прекрасно підходить для офісів, оформлених у стилі хай-тек.

Комфортабельність м’яких меблів для офісу багато в чому залежить від наповнювача. Як набивання можуть використовуватися як натуральні (повсть, ватин, перо, пух), так і штучні матеріали (синтепон, поролон, поліуретан).

Якість оббивного матеріалу істотно впливає на зовнішній вигляд м’яких меблів для офісу і термін її експлуатації. Найбільш часто для обтягування меблів використовуються гобелен, майкровелюр, флок або жаккард. Тканинна оббивка є досить міцним матеріалом – вона стійка до впливу сонячних променів (не вигоряє), володіє високим коефіцієнтом стирання і стійкістю до пілінгованію (утворенню катишков). Вельми презентабельний вигляд має м’які меблі, оббита натуральною шкірою. Така офісні меблі не вимагає трудомісткого відходу і при належній якості вичинки і фарбування шкіри здатна прослужити довгі роки.

  1. Вибираємо мякі меблі
  2. Що таке мякі меблі
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Мякі меблі як невідємна частина кожного будинку
  5. Поради щодо оформлення офісу

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната