_

946a5789

Деревяні сходи

Автор: admin | Інші меблі | 28 Лис 2000 08:15

Деревяні сходи Дерево – найбільш поширений матеріал для виготовлення дерев’яних сходів будь-якої конструкції і дизайну. У багатьох випадках це єдино можливий і доступний матеріал, що має багатовікову історію використання його в цій якості. Вологість використовуваної деревини повинна бути в межах 6 – 12%. Ступінь, тятива, поручень, подступенок, стовп опорний, балясина (від 60 мм) повинні бути склеєні з декількох брусів з дотриманням технології укладання і склеювання. Геометрія всіх виробів повинна бути правильною, щоб виключити можливість подальших деформацій у процесі виготовлення і експлуатації дерев’яних сходів.


Конструкції дерев’яних сходів

Почнемо з того, що для більшості людей поняття “дерев’яні сходи” – це конструкція, що дозволяє піднятися куди-небудь. Далі, в процесі проектування дерев’яних сходів, ця категорія починає знаходити більш конкретних обрисів і кожен зупиняється на своєму. Чим більше місця, тим більше можливих варіантів для розрахунку сходів. Якщо дерев’яні сходи для вас є важливим елементом, то її конструкція і конфігурація повинні бути відомі вам до початку будівництва будинку.

Кут підйому

Зручність користування дерев’яними сходами в першу чергу залежить від кута її підйому. Найбільш зручні кути підйому / спуска перебувають у діапазоні від 30 до 40 градусів. Крутизна підйому прямо пов’язана зі співвідношенням двох величин: висоти кроку (подступенка) і ширини кроку (щабля). Вийшовши за певні параметри зручності (30 – 40 градусів), ви отримуєте вже варіанти спеціальних сходів. Якщо кут менше 20 градусів – сходи переходить у розряд пандусів, якщо більше 45 градусів – у розряд приставних (розкладних).

Ширина дерев’яних сходів

Стандарт ширини для дерев’яних сходів в будинку (квартирі), де живе одна родина – 100 см і більше. Ширину 80 см. дерев’яні сходи можуть мати, за умови, що конфігурація її проста, вона споруджена уздовж однієї стіни й дозволяє піднімати скільки-небудь габаритні предмети. Менш 80 см. можуть бути допоміжні сходи, що не є основними. Щоб дерев’яні сходи стали архітектурною домінантою, дозволяла підніматися з максимальним комфортом, робіть її ширину не менше 120 см. При правильному виборі дизайну вона стане справжньою прикрасою будинку.

градус, підйом, сходи, щабель,
  1. Результати для сходи
  2. Вибір дитячих меблів
  3. Дитячі стінки – весело і корисно
  4. Книжкові шафи
  5. Як вибирати кухню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната