_

946a5789

Деревяні сходи

Автор: admin | Інші меблі | 28 Лис 2000 08:15

Поворотні ділянки

Всі дерев’яні сходи, що відрізняються від прямих, мають поворотні ділянки, а гвинтові тільки з них і складаються. Сам по собі поворот не є великою проблемою, але його виконання повинне бути виконане грамотно. Найпростішим способом поворот здійснюється через площадку, що не завжди можливо в стиснутих умовах, так як майданчик – це один підйом (крок) нагору, а в приміщеннях обмежених розмірів набір висоти повинен здійснюватися якнайчастіше, щоб кут підйому був найбільш зручний. Поворот через забіжні (трикутні) щабля більше поширений. Три щаблі на один поворот в 90 градусів повинні створювати квадрат або прямокутник. Кількість більш 3-х можливо, але треба враховувати, що зона ходіння скорочується.

Висота проходу

При розрахунку дерев’яних сходів, розташованої між поверхами, дуже важливо врахувати, що проріз у перекритті над сходами повинен відповідати безпечному проходу по всім підйомі. Відстань між щаблем і стелею не повинне бути менше 200 см. При тому, що людина ростом 180 см. легко проходить по проходу висотою 185 см., він обов’язково буде інстинктивно нахиляти голову й випробовувати від цього дискомфорт.

Висновок

Головна помилка – коли про сходи згадують, побудувавши будинок. Вона не може не пробачити такої неповаги і не захоче втискуватися у відведений їй отвір. Сходи не ліфт. Краще, якщо ви на етапі проектування будинку виберете один з можливих варіантів сходів.

градус, підйом, сходи, щабель,
  1. Результати для сходи
  2. Вибір дитячих меблів
  3. Дитячі стінки – весело і корисно
  4. Книжкові шафи
  5. Як вибирати кухню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната