_

946a5789

Оформлення вікон

Автор: admin | Вікна | 09 Жов 2000 08:15

Оформлення вікон Вікна, які сприймаються більшістю як джерела природного світла в інтер’єрі, є також одними з найбільш важливих архітектурних прикрас будинку і багато в чому визначають вид інтер’єру. Днем вікна є сильними освітлювачами і привертають до себе увагу всіх, хто знаходиться в приміщенні, а ввечері стають декоративними елементами, вигідно підкреслюють естетику кімнати.

Від декорування вікон найчастіше залежить характер освітлення, можливості сонцезахисту та естетичні враження від інтер’єру. Розрізняють такі способи їх оформлення:

– Штори та гардини, тобто полотна тканини, драпирующиеся отвір. Це найбільш древній з відомих способів прикраси, що виник ще задовго до появи віконного скла. Спочатку штори були призначені для захисту від сонця та вуличної пилу, трохи пізніше (в Древньому Римі) стали дуже важливим елементом оформлення. У середньовіччя штори пережили друге розквіт і стали дуже пишними і яскравими. Розрізняють декілька видів штор: “класичні”, що переміщаються по карнизу, а також римські, що піднімаються й опускаються за допомогою спеціального механізму. Штори традиційно вважаються елементами престижу: якщо ви звернете увагу на штори люксів готелів, адміністративних будівель і котеджів престиж-класу, то побачите, що ефект, створюваний ними, може бути просто приголомшливим.

Штори виконуються з найрізноманітніших тканин різних цінових груп. Тканини відрізняються довговічністю, естетичним ефектом і престижністю. Діапазон цін на штори дуже широкий: від 100 доларів за самий економічний варіант до декількох десятків тисяч для шикарних дизайнерських рішень. В якості додаткових матеріалів використовується тасьма, пензлі й інші декоративні елементи. Для кріплення штор зазвичай використовується карниз з рейкою і системою кріплення (це можуть бути гачки або різноманітні затискачі).

– Жалюзі. Винайдені в Італії платівки, що захищають від сонця і чужих поглядів, але пропускають повітря, швидко стали популярні по всьому світу. В основі технології жалюзі – використання ламелей (пластинок) з різних матеріалів. Сьогодні існує безліч модифікацій конструкції, що відрізняються механізмами, розташуванням ламелей і призначенням. Алюмінієві жалюзі часто можна зустріти в офісах, тканинні – в держбюджетних установах, дерев’яні – в престижних котеджах, пластикові – практично всюди. Жалюзі виготовляються також з різноманітних дизайнерських матеріалів, наприклад, бамбука або дорогоцінних металів. Захисні жалюзі підвищеної міцності, призначені для забезпечення безпеки і відрізняються зовнішнім типом установки, називаються рафштор.

жалюзі,
  1. Порівняння профілів пластикових вікон Veka
  2. Підбираємо штори
  3. Поради по утепленню деревяних вікон
  4. Поради щодо оформлення офісу
  5. Рольставні – надійний захист від сонця шуму і крадіжки

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната