_

946a5789

Вибираємо компютерний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 06 Гру 2000 08:15

Вибираємо компютерний стіл Комп’ютерні столи – один з видів робочих столів, які можуть розміщатися як в офісі, так і вдома. У принципі, придбаний комп’ютер можна розташувати де-небудь в кутку, на кухні, або на простому столі. Однак, після деякого часу, проведеного за монітором, Ви помічаєте, що очі втомлюються, шия і спина «ниють», ноги заважають. Дискети, папери, диски та інші потрібні речі, які потрібні при роботі з комп’ютером, нікуди покласти, і вони безладно валяються навколо. Заважає вартий поруч принтер, а сканер взагалі нікуди не поміщається. Досить великий час за комп’ютером проводять діти. Природно, що їх «зручна» поза за монітором не принесе їм ніякої користі. Про їх поставу і зір потрібно подбати заздалегідь.

Кращим рішенням для розміщення Вашого комп’ютера і супутньої йому оргтехніки буде комп’ютерний стіл.

Сучасні комп’ютерні столи займають мінімум місця, поставити Ви можете їх там, де Вам зручно. Стіл вміщатиме всі необхідні для роботи з комп’ютером речі. Потрібно тільки вибрати відповідну модель.

Зараз у магазинах величезна кількість варіантів моделей комп’ютерних столів. Перш ніж купувати, вирішіть для себе, де Ви поставите комп’ютер, його габарити, чи потрібно буде його переміщати, яка ще оргтехніка буде Вам потрібна при роботі з комп’ютером, скільки часу ви будете проводити за комп’ютером і де будуть проходити провід (це теж важливо) . І, звичайно, бажано, вибрати колірну гаму майбутнього столу, щоб він поєднувався з рештою меблів.

Комп’ютерний стіл може розташовуватися уздовж стіни, в кутку (є кутові моделі або можна придбати додатковий боковий столик). Основна відмінність комп’ютерного столу від інших – наявність висувної полиці для клавіатури і миші. Це дозволяє не тільки заощадити місце на столі, але і прийняти правильну позу під час роботи. При виготовленні цих та інших висувних полиць застосовуються сталеві роликові напрямні. Другою відмінністю комп’ютерного столу від звичайного є наявність відсіку або полиці для системного блоку, відділень для іншої оргтехніки (принтера, сканера), дисків і дискет. На самому столі може також розташовуватися система полиць для необхідних Вам речей і полку для монітора.

У виробництві комп’ютерних столів використовуються найрізноманітніші матеріали: дерево, ДСП і їхні аналоги, скло, метал і пластик. З ретельно просушеної і обробленої спеціальними захисними складами деревини виготовляють найбільш дорогі моделі столів.

монітор, оргтехніка, полку,
  1. Вибираємо компютерний стіл
  2. Вибираємо письмовий стіл
  3. Вибираємо журнальний стіл
  4. Стильний стіл – прикраса інтерєру
  5. Вибираємо їдальню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната