_

946a5789

Садові меблі – відпочинок з комфортом

Автор: admin | Інші меблі | 02 Гру 2000 08:15

Садові меблі   відпочинок з комфортом Як добре влітку після трудового тижня або у відпустці відпочити за містом на власній дачі! І хочеться провести час з комфортом. Великий внесок у благоустрій дачної ділянки вносить правильно підібрана садові меблі. Ось тільки у багатьох в магазинах очі розбігаються – що ж вибрати? Адже у продажу є металева, плетені, дерев’яна і пластикова садові меблі, а також лавки з природного каменю, які можуть служити століттями. При цьому металева і дерев’яна садові меблі буває стаціонарної і переносної, а ось плетена і пластикова – найчастіше переносна меблі.

Садова меблі виготовляються різних видів і призначається для розміщення як на настилі, так і на землі. Зараз вже багато хто обзавівся лавками і столами, лежаками і гойдалками з різних матеріалів. При цьому кожний виріб має свої плюси і мінуси, про які краще дізнатися ще до покупки. Багато хто прагне знайти оптимальне співвідношення ціни і якості, але не варто забувати про термін служби і гармонійному оформленні садової ділянки.

Великою популярністю користується пластикова садові меблі. Вона легка за вагою і не вимагає складного догляду. Найчастіше крісла, столи і лежаки досить протирати змоченою тканиною або просто помити водою зі шланга, а при необхідності можна використовувати пральний порошок. Якщо такі меблі потрапляє під дощ, то її достатньо витерти насухо. Можна вибрати пластикову садові меблі, яка швидко і просто складається в штабелі. Тоді вона займає мало місця при зберіганні. Ще одна перевага пластикової садових меблів – це її невисока вартість. Асортимент меблів з пластику досить великий, тому неважко підібрати окремі елементи або цілі комплекти у злагоді зі своїми смаками та відповідно до необхідних розмірів. Часто дачники вибирають пластикові комплекти з розрахунком на те, що їх легко занурити в автомобіль, щоб узяти з собою на пікнік. До недоліків пластикових меблів можна зарахувати неможливість її лагодження при тріщинах або відколах. Якщо пластиковий стілець тріснув, то йому складно повернути первісний вигляд. При купівлі слід звертати увагу не тільки на комфортність моделі, але і на якість пластику, тому що дешева пластмаса схильна перегрівів на сонці, вигоряння, подряпин і розтріскування при зниженні температури. А якісна пластикова садові меблі можуть без проблем круглий рік залишатися на вулиці.

лава,
  1. Меблі для вітальні
  2. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  3. Мякі меблі – як правильно вибрати
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Шкіряні меблі за і проти

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната