Салон горнолыжного снаряжения “ЗИМНИЕ ИГРЫ” Зимний сезон 2013-2014 на низком старте! Искрящиеся от белого снега вершины и суперскоростные трассы уже ждут своих героев и покорителей. Поэтому, не тратя время даром, стоит заняться действительно нужным делом: посетить интернет-магазин горнолыжного снаряжения и купить так необходимые горные лыжи и горнолыжные ботинки.

_

946a5789

Світловий дизайн інтерєру

Автор: admin | Поради | 01 Вер 2000 08:15

Світловий дизайн інтерєру Світло – один з найяскравіших елементів інтер’єру. Він здатний акцентувати увагу на об’єкті і об’ємі приміщення. Саме тому важливо правильно організувати освітлення і підібрати достатню кількість джерел світла.

Багато хто здійснює одну й ту ж помилку. Купуючи лампи, вибирають з їхньої точки зору, красиві, модні або візуально підходящі інтер’єру. Зовнішній вигляд, без сумніву, важливий, але потрібно відповісти на головне питання: які завдання повинні вирішувати лампи в конкретному приміщенні, і яке світло буде максимально комфортним?

Існує кілька типів світлорозподілу. Пряме – світло спрямоване строго в одну крапку. Переважно пряме – основний потік направлений в одну точку, менший м’яко розсівається в протилежну. Рівномірний – світло розподіляється на всі боки, створюючи рівне фонове освітлення без акцентів. Світильник для такого типу світлорозподілу, як правило, роблять з прозорого матеріалу, наприклад, матового скла. Переважно розсіяне – основне світло ламп спрямований на відображають поверхні (стіни, стеля), менший потік акцентує деталі. Розсіяне світлорозподіл – світло спрямований виключно на поверхні, здатні його відображати. Грамотне освітлення досягається шляхом комбінування різних принципів освітлення.

Працюючи над освітленням інтер’єру в передпокою, не варто забувати про певне функціональне призначення цієї кімнати. Тут не місце напівтемряви, яскраво освітлений коридор або передпокій допоможуть створити приємне враження від квартири, зрітельно збільшити це традиційно невелике приміщення. Крім того, тут Ви будете приводити в порядок одяг і взуття перед виходом, тому крім верхнього джерела світла необхідно встановити додаткові точкові світильники.

У вітальні фонове освітлення може бути створене за допомогою цікавої і незвичайної люстри або сукупності світильників встановлених в підвісній стелі. У функціональних зонах кімнати, де розташовані дивани і м’які крісла, можна помістити настінну лампу або встановити торшер, який органічно впишеться в інтер’єр і підкреслить загальну концепцію дизайну приміщення. А для створення більш інтимної атмосфери підійдуть неяскраві настінні бра. Якщо в кімнаті є ефектні ніші, в яких розташовані книги, картини або дорогий посуд, то вони можуть бути підсвічені стельовими світильниками прожекторного типу.

  1. Дизайн інтерєру спальні
  2. Оригінальний дизайн офісу
  3. Стильний стіл – прикраса інтерєру
  4. Нові меблі для нової квартири
  5. Дизайн кухні – красиво і зручно

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната