Стружкоотсос УВП 7000 Консар Сделаны из прочного полиэфирного материала. Долговечные. Низкая стоимость.

_

946a5789

Вибираємо кухню

Автор: admin | Інші меблі | 07 Гру 2000 08:15

Вибираємо кухню Якщо раніше кухня вважалася місцем виключно для приготування їжі, то згодом кухня стала центром будинку. Тут не тільки обідали і вечеряли. Тут приймали гостей, вели задушевні розмови, відпочивали після довгого дня. І хоча сьогодні знову входять у моду вітальні та столові кімнати, кухня не втрачає свого значення. Тому вибір меблів для кухні – важливий етап у створенні унікального дизайну вашого будинку.

Перш ніж приступити до вибору меблів, вам слід визначитися з функціями, які буде виконувати кухонне приміщення: чи буде вона обідньою зоною або виключно місцем для приготування їжі. Після цього вам належить намалювати приблизний план розташування меблів. Зазвичай розміри елементів кухонного гарнітура і побутової техніки стандартні. Ви можете озброїтися таблицею з габаритами й прикинути декілька варіантів розташування меблів. Кухні бувають лінійними, кутовими, буквою «П». Продумайте, куди будуть відкриватися дверцята, якої висоти будуть навісні шафи. Ви обов’язково знайдете свій варіант. Головне пам’ятайте, що меблі повинні розташовуватися відповідно до циклу приготування страв, тобто приблизно таким чином: холодильник і, можливо, шафа для зберігання продуктів, стіл для підготовки продуктів, мийка, стіл для оброблення і плита.

Після того, як ви визначилися з плануванням, час приступити до вибору фасаду вашого кухонного гарнітура і інших елементів кухонних меблів. Існує «класична» меблі для кухні: обробка з натурального масиву дерева таких відтінків, як «вишня», «дуб», «груша» або «горіх». Для таких меблів характерний стриманий «важкий» дизайн. Кухні в стилі «модерн» – це плавні форми, яскраві кольори, цікавий дизайн, так звана «родзинка». Стиль хай-тек передбачає сучасність, стиль і функціональність, і в той же час, відчуття невагомості конструкції. Зазвичай такий ефект створюється за рахунок легких матеріалів, насичених тонів фасадів, вставок з матового або прозорого скла.

Що стосується матеріалів, з яких виготовляється кухонні меблі, то в основному, існує два варіанти. Перший – це плити ДСП, облицьовані пластиком або, в більш дорогому варіанті, шпоною цінних порід дерева. Проте ДСП – не найкращий матеріал. По-перше, він просякнутий різними смолами, тому не є екологічно чистими, а по-друге, зовсім не довговічний. Тому альтернативою кухням з ДСП є кухні з МДФ – вони не містять шкідливий формальдегід і відрізняються високою міцністю.

  1. Вибираємо кухню
  2. Як вибирати кухню
  3. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  4. Як зробити кухню красивою
  5. Вибираємо диванчик

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната