_

946a5789

Як вибирати кухню

Автор: admin | Інші меблі | 07 Лис 2000 08:15

Як вибирати кухню Кухня – одне з найважливіших приміщень в будинку, де ми проводимо чимало часу, тому в кухні все повинно бути зручно і раціонально. Перш ніж відправитися купувати що придивилася вам кухонні меблі, необхідно обмірити свою кухню, накреслити її план і прикинути, що і куди поставити. Якими б не були форма і розміри вашої кухні, при її проектуванні їх треба обов’язково врахувати і максимально використовувати.

Стиль кухні

Стиль вашої кухні може бути будь-яким – від класики до модерну. Однак чим експресивніше вид кухні і авангарднєє її дизайн, тим більше у неї шансів швидко вийти з моди.

Колірна гамма

Колірна гамма кухні повинна допомагати розслабитися або, навпаки, надавати стимулюючу дію. У кухні, яка постійно перегрівається, хороші холодні тони – відтінки блакитного, сірого і зеленого. У темних кухнях краще використовувати пастельні тони – лимонний, рожевий, фісташковий, абрикосовий, персиковий.

Постарайтеся уникнути насичених тонів, контрастних квітів і складних малюнків на робочих поверхнях столів і невеликих ділянках стін.

Корпусний матеріал

Як корпусний матеріал для виробництва кухонь застосовуються (у порядку убування ціни) дерево, мультиплекс, МДФ і ДСП.

Для виробництва меблів застосовують більше 40 порід деревини. Її ретельно сушать і обробляють спеціальними складами для захисту від впливу навколишнього середовища.

Добре зарекомендував себе і натуральний матеріал мультиплекс – проклеєні у різних напрямах тонкі шари деревини різних порід. Цей матеріал менше схильний до дії води, чим цілісне дерево, і не деформується.

Найчастіше для виготовлення кухонь застосовуються сучасні ДСП, МДФ і інші види плит. Якщо дозволяють кошти, краще віддати перевагу МДФ як більш міцний і екологічно чистий матеріал. При покупці кухні з ДСП зажадайте у продавця гігієнічний сертифікат, в якому повинен бути зазначений рівень виділення формальдегідів.

Приготуйтеся до того, що практично у всіх виробників каркас зроблений з ДСП (виняток становлять авторські дизайнерські кухні або найдорожчі елітні моделі). Але нехай це вас не бентежить. Сучасні деревно-стружкові плити нічого спільного не мають з розмокають по торцях ДСП, які знайомі нам по минулому життю. У Європі в останні три роки виробляють обтяжені ДСП з відмінним вологостійким просоченням. Вони мають підвищену щільність і важче звичайних на 15%, оскільки містять в два рази більше парафіну і на 45% більше клею. А німецькі виробники ще й обробляють ДСП у вакуумних установках, додатково їх спресовувавши. Стандартна товщина плит – 16-18 мм, зустрічаються і особливо міцні – завтовшки до 21-24 мм.

  1. Вибираємо кухню
  2. Вибираємо кухню
  3. Як зробити кухню красивою
  4. Кухні на замовлення – як правильно вибрати
  5. Вибираємо підлогове покриття

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната