_

946a5789

Чи не час Змінити Ліжко

Автор: admin | Спальна кімната | 15 Жов 2000 08:15

Чи не час Змінити Ліжко Чи часто ви проводите безсонні ночі, перевертаючись в ліжку і прагнете влаштуватися зручніше, а на ранок прокидаєтеся втомленими і розбитими? Звичайно, можна звалити провину на комарів, від яких не допомагає хвалений Фумітокс, можна звалити провину на повний місяць або магнітні бурі. Але можливо, виною тому – ваше ліжко. Вона може бути як другом, так і недругом. Гарна у вас ліжко?

Звичайний термін служби ліжку – близько десяти років. У повної людини вона може прийти в непридатність ще швидше. Крім того, потреби і переваги з віком міняються. Чи потрібна нам нова ліжко? Дайте відповідь на нескладні питання:

– Болить у мене після сну шия або поперек?
– Не мала чи ліжко?
– Чи не заважають пружини і нерівності?
– Не скочуємося ми з чоловіком на середину ліжка?
– Не скривилося днище ліжка?
Традиція використовувати річ “до останнього” стійка в нашій культурі, але не будемо економити на ложі, де ми проводимо мінімум третину життя …

Хороша ліжко створює максимальний комфорт і відповідає індивідуальним особливостям нашого тіла. Більшість ліжок складається з корпусу і матраца, причому зручність головним чином залежить від матраца. Матрац, у свою чергу, складається з декількох частин. Спочатку йде тканинна оббивка, що сполучає всі частини воєдино, потім слідують шари наповнювача, які роблять постіль м’якою і дозволяють їй вбирати вологу вашого тіла. Третя частина, від якої залежить пружність і щільність матраца, як правило, має в своїй основі пружини із загартованої сталі. Існують різні способи забезпечення пружності, але загальне правило таке: чим більше пружин і чим товще дріт, з якої вони приготовлені, тим вище пружність.

Останнім часом поширення набули поролонові і латексні матраци, вони легше пружинних. Але хороший матрац добре тільки тоді, коли він відповідає підставі ліжка, під яке він зазвичай і розробляється. Глибокий, схожий на ящик корпус служить амортизатором, дозволяє матрацу дихати і, таким чином, значно продовжує термін його служби. Бувають ліжка і з напіввідкритим днищем, зробленим з цілісних металевих або дерев’яних рейок і пружин, що забезпечує вентиляцію матраца. Залежно від пружності рейок і пружин, днище може бути твердим або гнучким.

Як вибрати ліжко?
Про що слід пам’ятати, купуючи матрац? Перш ніж йти в магазин за новим ліжком, визначитеся, що для вас важливіше всього: вартість, габарити або здоров’я? І не соромтеся випробувати матрац в магазині. Прилягти, прийняти різні пози, особливо ті, в яких спите.

Отже:

днище, постіль, пружність,
  1. Двохярусне ліжко
  2. Вибираємо ліжко
  3. Матрац для вас
  4. Що ми розуміємо під хорошою спальнею
  5. Спальні

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната