_

946a5789

Чи не час Змінити Ліжко

Автор: admin | Спальна кімната | 15 Жов 2000 08:15

 • Зручність і опора. Матрац не має бути твердим, як дошка. Дуже жорстке ліжко може посилити проблеми із спиною. Прислухайтеся до свого тіла, і воно підкаже, що для вас краще. Ляжте на спину. Якщо ви можете просунути руку під спиною, але при цьому рука проходить з працею, а також, якщо ви можете спокійно обернутися, значить, матрац личить вам по пружності. Хороший матрац повинен давати таку опору тілу, що б хребет залишався рівним, коли ви лежите на боці. Повній людині потрібне твердіше ліжко.
 • Ширина. Вибирайте таке ліжко, яка не буде обмежувати свободу рухів. Якщо ви купуєте ліжко для подружньої пари, пам’ятаєте, що при стандартній ширині двоспального ліжка кожній дорослій людині відводиться місця не більше, ніж дитині в дитячому ліжечку.
 • Комплектація. Якщо можливо, купуйте матрац і корпус в комплекті, що забезпечить вам комфорт і обереже ваш хребет від перевантажень. Старе днище може зіпсувати новий матрац, а так само вплинути на гарантійні зобов’язання виробника.
 • Проблеми зі здоров’ям. Звичайно, вони бувають різні. Якщо у вас алергія на пил або натуральні матеріали, якими набивають матраци (наприклад, на водорості), тоді вам, можливо, підійде матрац з синтетичними волокнами або поролоном. Слід зазначити, що алергени не збираються в ліжках з рейковим дном і у водяних матрацах. Водяні матраци до того ж дозволяють розподіляти вагу тіла рівномірно, тому він підійде тим, хто болісно переносить здавлювання ділянок тіла, дотичні з ліжком. Для літніх людей необхідно звернути слухали на висоту ліжка. Ваші стопи повинні стосуватися підлоги, коли ви сидите на краю ліжка. Крім того, вам буде легше вставати і лягати, якщо край ліжка твердий.
 • Якість. Часто справедливо вираз “Скупий платить двічі”. Тому, виходячи зі своїх засобів, купуйте ліжко найкращої якості.
 • Габарити. Якщо у вас обмежена житлова площа, можна подумати про покупку ліжка, яке піднімається до стіни або відкривається як шафа. І
  нший варіант – придбати поролоновий матрац, який легко розвернути на підлозі. Такі матраци продаються для диванів-ліжок з розкладним рейковим механізмом.

Догляд за ліжком
Правильний догляд за ліжком значно продовжує термін її служби. Не полінуйтеся прочитати інструкцію по відходу, випущену заводом виробником. Доставивши ліжко додому, якомога швидше зніміть з неї поліетиленову упаковку. Це запобіжить виникненню конденсату і убереже ліжко від появи вогкості, цвілі і гниття. А ось ще кілька порад:

– Перші місяці кожні одну-два тижні, а потім кожні три місяці перевертайте новий пружинний матрац з одного боку на іншу і розгортайте його узголів’ям у бік ніг. Це забезпечить правильний розподіл наповнювача і збереже матрац рівним. Поролоновий матрац не потрібно перевертати.

– Ніколи не звертайте, не згинайте і не здавлюйте пружинні матраци. Поправляючи матрац, користуйтеся спеціальними ручками, але не тримаєте за них матрац на вазі, щоб не пошкодити тканинна оббивка.

днище, постіль, пружність,
 1. Двохярусне ліжко
 2. Вибираємо ліжко
 3. Матрац для вас
 4. Що ми розуміємо під хорошою спальнею
 5. Спальні

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната