_

946a5789

Поради щодо вибору шафи-купе

Автор: admin | Поради | 07 Вер 2000 08:15

Поради щодо вибору шафи купе Шафі-купе – це відмінне рішення практично для кожної квартири. Він може бути встановлений де завгодно: у коридорі, спальні, дитячої або навіть у вітальні. Шафа-купе зручний тим, що його можна вбудувати в будь-який простір, а двері на напрямних рейках дозволяють легко відкривати його навіть в самих обмежених умовах. Однак мова сьогодні піде не про переваги шаф-купе, вони і так всім відомі, а про те, як їх правильно вибрати. Адже якщо ви зважилися на таку серйозну покупку, а шафа-купе коштує зовсім не дешево, то підійти до вибору слід серйозно. Найважливіше – знайти хорошого виробника. Тут є кілька варіантів. Можна звернутися в широко відомі компанії, які давно працюють на цьому ринку. Якість вам гарантовано.

Але якщо їх послуги здаються вам занадто дорогими, то порадьтеся із знайомими. Можливо, хтось із них нещодавно встановлював шафу-купе, і задоволений якістю невеликої фірми, яка виготовляє економ-варіанти. Радимо вам поговорити з фахівцями цієї компанії, переконатися як зразки меблів, і якщо компанія здається вам підходящої – укласти договір (це обов’язковий пункт) на виробництво шафи по вашим вимогам.

До речі, перейдемо до того, яким повинен бути шафа-купе. Перш за все, звичайно ж, вам потрібно буде визначитися з габаритами. Ширина шафи буде такою, наскільки це дозволить вам простір, до якого ви плануєте його вписати. Висота шафи зазвичай робиться під саму стелю, щоб витрачати простір максимально ефективно. Також вам належить вибрати глибину шафи. Краще, якщо вона буде як мінімум 50 см, щоб ви могли легко умістити в шафу всі необхідні речі, а також коробки з взуттям.

Наступний етап – внутрішня «начинка». Типових відсіків у шафі два – відсік з поперечиною для вішалок (внизу зазвичай буває додаткова полиця для взуття) і відсік для полиць з одягом. Визначтеся, скільки таких відсіків буде у вашій шафі. Якщо ви вирішили використовувати полиці, то вирішите питання про те, який вони будуть висоти, чи знадобляться вам висувні полички (вони дуже зручні для зберігання дрібних речей – білизни, краваток, носових хусток і т.д.). Вирішувати це питання необхідно виходячи з кількості речей у вашому гардеробі (вони мають розміститися в шафі максимально ефективно), а також зручності тих, хто буде користуватися шафою. Наприклад, для дітей висувні полиці потрібно зробити нижче, ніж зазвичай.

І ще декілька питань, які вам буде необхідно вирішити. Вони пов’язані з дизайном вашого майбутнього шафи-купе. Виберіть колір, який буде найкращим чином підходити до дизайну інтер’єру кімнати, в якій ви збираєтеся встановити шафу-купе. Крім того, серйозно підійдіть до вибору оформлення дверей. Звичайно, вони можуть бути виготовлені з того ж матеріалу, що і корпус шафи. Однак ефектніше виглядають дзеркальні двері. Корисною може виявитися і підсвічування, яка розташована під самим верхом. Вона додасть шафі затишний вигляд.

відсік,
  1. Поради щодо вибору дверей
  2. Шафа-купе – як правильно вибрати
  3. Поради щодо вибору меблів для готелю
  4. Вибираємо шафа-купе
  5. Шафа-купе Основні поняття

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната