_

946a5789

Вибір кухонних меблів – робимо перші кроки

Автор: admin | Інші меблі | 10 Лис 2000 08:15

Вибір кухонних меблів   робимо перші кроки Вибір кухонних меблів для кожної господині – особливий процес. Оскільки дана покупка не відноситься до розряду дешевих, всі ми намагаємося підійти до неї з максимальною відповідальністю. Однак, почавши процес пошуку оптимального варіанта, можна зіткнутися з безліччю нюансів, здатних збити з пантелику навіть професіонала. Давайте розглянемо основні моменти цього вибору.

По-перше, слід врахувати, що в готовому вигляді кухня складається з набору тумб, полиць, стільниці, карниза, плінтуса. Кількість варіантів їх комбінацій залежить тільки від вашої фантазії, розмірів кухні, а також передбачуваною кошторису. Проте слід врахувати, що на вартість загального замовлення часто впливає розмір виробу. Як правило, компанії виробляють такі меблі, випускають серійно вироби з певними параметрами. Відхилення ж від цих параметрів впливає на ціну готового виробу. Так нестандартна стільниця з відхиленням у 5 см, може бути вдвічі дорожче її стандартної “подруги”. Те ж саме відноситься і до тумбам, полицях.

По-друге, необхідно знати, що тумби і навісні ящики складаються з корпусу і безпосередньо фасаду, на який, як правило, звертається основна увага покупця. Корпус виробів проводиться з ДСП, а ось фасад може бути виготовлений з:
– Дерева;
– ДСП;
– МДФ.

На сьогоднішній день кожен з вище названих варіантів має право на життя і в основному вибір залежить від фінансових можливостей покупця.

ДСП – самий дешевий матеріал, проте сучасні технології дозволяють домогтися мінімального виділення шкідливих речовин (що було раніше основним доріканням на даний вид матеріалу) і поліпшити його споживчі якості (наприклад, за рахунок окантовки крайок алюмінієвими рамками, що знижує його розбухання від підвищений вологості часто присутньої на кухні).

Найбільш затребуваним варіантом оформлення кухонних фасадів останнім часом стало їх виробництво з МДФ, різноманітність яких часом просто вражає. МДФ можна:
– Покривати шпоном натурального дерева (дозволяє отримати ефект дерев’яної кухні з набагато меншими матеріальними витратами);
– Фарбувати матовими і глянсовими фарбами (фарбування глянсовою фарбою обійдеться як правило дорожче, проте дає можливість створення, так званих, ефектів вкраплень, переходів відтінків);
– Покривати плівкою (за такими фасадами легше доглядати, ніж за покритими фарбою, а в деяких випадках плівка може імітувати структуру дерева при цьому її ціна менша, ніж ціна натурального шпону).

  1. Вибір дитячих меблів
  2. Вибір корпусних меблів
  3. Вибираємо кухню
  4. Як вибирати кухню
  5. Меблі для кухні в стилі хай-тек

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната