_

946a5789

Вибираємо компютерний стіл

Автор: admin | Інші меблі | 06 Гру 2000 08:15

Головною частиною столу є стільниця. Найпоширеніший матеріал для стільниць і полиць – ДСП, МДФ і інші види деревних плит. Зазвичай вони мають покриття з полімерів, ламінату або меламіну, які надають основі водовідштовхувальні властивості і підвищують її практичність. Кришки столів можуть бути виготовлені також з цільної ламінованої плити. Кромки столів, для більшої зносостійкості, обклеюють стрічкою з ПВХ. Якщо стіл виготовлений з ДСП, необхідно перевірити, чи оброблені краї, щоб вони не виділяли шкідливі для людини формальдегіди.

Розмір стільниці повинен бути достатнім для того, щоб за столом можливо було писати. Хоча можливий варіант, коли місце потрібно економити. У цьому випадку вибирається стіл, на якому поміщається тільки монітор, а все інше – унизу. Висота стільниці від підлоги повинна бути від 68см до 76см. Глибина стільниці не менше 80см. Правильна відстань від очей до монітора збереже Ваш зір. Погляд людини сидячого за комп’ютером повинен бути спрямований зверху вниз. Більш доцільно, якщо монітор буде розташовуватися прямо на стільниці без додаткових полиць. У цьому випадку монітор при необхідності можна легко відсунути убік. Зараз є нові варіанти столів, де монітор розташовується на окремій полиці, яка може приймати будь-який кут нахилу.

Якщо місце для оргтехніки на комп’ютерному столі відведено внизу, необхідно, щоб було місце, куди витягнути ноги, а коліна не упиралися в цю саму оргтехніку.

Ніжки комп’ютерних столів роблять з металу, і фарбують у чорний або сірий колір. З пластика можуть бути виконані полиці столу, і також ніжки.

При покупці комп’ютерного столу необхідно з’ясувати питання доставки і зборки. У більшості випадків у ній немає нічого складного. Якщо Ви купуєте якісні меблі, до неї обов’язково додається докладна інструкція зі зборки.

У паспорті до приобретаемому Вами столу повинен вказуватися виробник меблів, комплектність, докладна інструкція зі зборки, правила експлуатації, гарантійні зобов’язання.

Використання високих технолог
ій, при виробництві столів, гарний дизайн, якісні матеріали вимагають грошей. Ви купуєте меблі, яку не плануєте викидати, і не хочете розчаруватися в покупці. Тому, перш ніж щось купити, отримайте в продавця відповіді на виникліу Вас питання.

монітор, оргтехніка, полку,
  1. Вибираємо компютерний стіл
  2. Вибираємо письмовий стіл
  3. Вибираємо журнальний стіл
  4. Стильний стіл – прикраса інтерєру
  5. Вибираємо їдальню

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната