Apple Mac mini Core i7 2,3 ГГц (4 ядра), 4 ГБ, 1 ТБ (MD388) Он поддерживает как подключение через кабель, так и Wi-Fi. Для тех, кто активно использует Bluetooth – эта функция доступна и в Apple Mac mini. С его помощью каждый сможет легко передать файлы без использования USB-шнура, но и подключить гарнитуру Apple iPhone с микрофоном.

_

946a5789

Спальні

Автор: admin | Спальна кімната | 18 Жов 2000 08:15

Спальні Але не варто забувати – розмір ліжка має вписуватися в спальні, як по габаритах, так і за стилем. Наприклад – кована залізне ліжко або проста металева на коліщатках. Уявімо її в кімнаті з дерев’яним шафою, робочим столиком, стільцем, обтягнутим пишною оббивкою і тумбою з кришталевою лампою, важкі портьєри і смугу настінних картин – така купчастість предметів уособлює змішану стилістику в дусі вікторіанства. А ось круглий або у формі серця диван з розкішною, прикрашеної кнопками спинкою, може навіяти думки про Голлівуд 30-х років. До сучасного оформлення спальні, як не можна краще підійдуть витончені кушетки із спеціально зшитими на них чохлами, металеві ліжка або низькобортні дерев’яні ліжка з невисокою геометрично прорізаної спинкою. У сучасному виробництві ліжок, в якості основи під матрац випускаються спеціальні, роздільні від рами ортопедичні сітки. Винахід такої сітки дозволяє не створювати ям у ліжку. І зберігає положення хребта на горизонтальному утраті.

Безперечно – ліжко у спальні грає чільну роль, інші предмети меблів виставляються, як невід’ємні та декоративні. Важливо, щоб меблі не включала гострих кутів, ріжучих предметів, проектувалася у стик із стінами. Не рекомендується в спальні ростити квіти, тому що вночі рослини, як і людина поглинають кисень, а виділяють вуглекислий газ. Для дітей дуже важливо створити атмосферу радісного умиротворення. Можна обіграти кімнату об’ємними малюнками з улюбленими персонажами, наповнити м’якими іграшками. Для літніх людей, якщо ліжко не досить низька, дуже зручно придбати низьку кушетку або лавку. Якщо вашу спальню необхідно розділити, то це завдання можна вирішити шляхом розміщення меблів (наприклад – шаф), споруджуючи своєрідну стіну, або придумати легку складну перегородку, яку можна використовувати тільки ночами.

Освітлення в спальні займає особливе місце, його слід продумати для загального освітлення і біля ліжка, використовуючи бра, настільну лампу або торшер. У тон оздоблювальних матеріалів для пом’якшувального ефекту можна використовувати кольорове освітлення.

  1. Дизайн інтерєру спальні
  2. Меблі для спальні
  3. Спальня поради фен-шуй
  4. Оформляємо інтерєр спальні
  5. Як правильно вибрати меблі Набори

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната