галерея работ Заголовок главного меню. Перейти к контенту. Главное меню:

_

946a5789

Шкіряні меблі за і проти

Автор: admin | Інші меблі | 25 Жов 2000 08:15

Деякі відмовляються від шкіряних меблів з моральних міркувань: адже тільки для невеликого двомісного дивана потрібні шкури як мінімум чотири тварин! Ну, що ж, крім шкіри існує величезний вибір оббивних тканин. І краще, звичайно, синтетичним матеріалам вважати за краще натуральні: шерсть, бавовна, льон, шовк хороші вже тим, що володіють низьким електростатичним зарядом, а значить, менше притягують пил. Щоправда зараз, на жаль, дуже багато маті ріали можна назвати натуральними лише з обмовкою. Наприклад, овець тепер уже не стрижуть, як раніше, уручну, а обприскують спеціальними хімікатами, викликаючи тим самим випадання шерсті. Бавовна теж стали збирати за допомогою хімії: двадцять п’ять пестицидних душів – і листя опадає самі. Текстильна промисловість застосовує в цілому близько 8000 різних хімічних засобів, призначених для того, щоб тканини не м’яли, не протиралися, не засолювалися, добре відпиралися і не сідали.
Правда, деякі текстильні фірми Європи пішли по іншому шляху, відмовившись повністю в своєму виробництві від хімікатів: сировина або взагалі не вибілюється, або вибілюється без застосування хлору, тканини забарвлюються тільки натуральними, рослинними фарбниками. Використовується і вирощений і зібраний екологічно чистим способом кольорова бавовна. Так, так, є і такий. Кілька років тому в Арізоні був виведений різновид саме кольорової бавовни: він від природи забарвлений в бежевий, жовтуватий, зеленуватий або оранжевий кольори.
На Заході останні декілька років набуло поширення особливе клеймо «Green Cotton». Його ставлять на бавовняні тканини, для яких бавовна була вирощена і зібрана без застосування пестицидів і вибілена без хлору, а для фарбування були використані речовини, що не містять важких металів. Екологічно безпечну продукцію випускає швейцарська фірма «Rohner», яка є постачальником тканин для таких виробників меблів, як «Giroflex», «Vitra», «Wilkhan». Крім них, слід згадати також австрійську фірму «Grune Erde», французьку «Ligne Roset», німецькі «Schluter», «WK Wohnen», «Gemay», «Wolkenweich». Всі вони випускають м’які меблі, оббиті екологічно чистими матеріалами.
Ряд фірм займається сьогодні розробкою м’яких меблів нової конструкції, що дозволяє знімати оббивку і стирати її в домашніх умовах. Таке нововведення зручно з багатьох причин. Наприклад, відпадає необхідність обробляти меблеві тканини спеціальними хімічними просоченнями, що захищають їх від забруднення. Крім того, вам не доведеться розлучатися з обтрепавшейся, але як і раніше улюбленими меблями – досить лише замінити оббивку. А для різноманітності і зміни обстановки можна підібрати матеріал іншого забарвлення.

Інтер’єр дизайн

  1. Мякі меблі – як правильно вибрати
  2. Мякі меблі для офісу
  3. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Садові меблі – відпочинок з комфортом

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната