Профиль металлический для гипсокартона купить с доставкой Добавить в сравнение. Металлические профиля служат основой для формирования каркасов перегородок, облицовок и подвесных потолков из гипсокартона. Профиль поставляется как в комплектах (Стоечному профилю 60х27 соответствует направляющий профиль 27х28 ), так и в качестве самостоятельного продукта.

_

946a5789

Шкіряні меблі за і проти

Автор: admin | Інші меблі | 25 Жов 2000 08:15

Шкіряні меблі за і проти Ще одна проблема – забарвлення шкіри. Незалежно від того, яким способом вона була оброблена, використовують, як правило, синтетичні анілінові фарбники, тому що гамма натуральних фарбувальних речовин обмежена всього декількома квітами (бежевим, коричневим і чорним), а самі фарби не відрізняються високою світлостійкістю і швидко вигоряють. Щоправда, назва «аніліновий» уживається тепер тільки за звичкою. Токсичний анілін, іспользовавшііся колись для виробництва синтетичних барвників, давно замінений на нешкідливі речовини. Фарбування проводиться за спеціальною технологією, завдяки якій фарба не покриває поверхню суцільним непроникним шаром. Навпаки, вона проникає в шкіру через пори, залишаючи їх відкритими і не порушуючи фактури матеріалу, так що зберігається малюнок шкіри. Така якість обробки не тільки не є недоліком, але навіть вважається головним достоїнством шкіряних покритті: досить провести рукою по м’якій шорсткій поверхні, щоб відчути приємне тепло.
А як йдуть справи з чищенням шкіряних меблів? Фірми, що працюють за традиційними технологіями, просочують шкіру спеціальними хімічними складами, завдяки яким оббивка стає менш маркою. Наскільки шкідливі вони для здоров’я – доводиться тільки гадати. Якщо не хочете ризикувати, звертайтеся до виробників екологічно чистим меблям, наприклад, у фірму «Wasa». Тільки врахуйте, що в цьому випадку вам доведеться тримати подалі від свого дивана червоне вино, кава і фруктові соки, оскільки дуже важко видалити з таких меблів плями від них. Якщо ж неприємність все-таки сталася і ви прол
или сік або каву на диван – не втрачаючи ні хвилини, спробуйте змити пляму. Може бути, вам пощастить.
Тому, у кого м’які меблі оббиті алькантарою, простіше: трохи чистячого засобу для оббивки – і ніяких плям і слідів грязі. При жланіі можна навіть випрати цю оббивку в машині. Зовні алькантара дуже схожа на велюр, тільки доглядати за нею легше. Щоправда, і тут є одне «але»: екологи ставляться до неї з явним недовір’ям. Алькантара на 100 відсотків складається з синтетики. У її виробництві використовують різні види пластмас, які проходять тривалу хімічну і механічну обробку, перетворюючись на мікроволокнистий матеріал. Більш конкретні деталі – комерційна таємниця італійської фірми-виготовлювачів теля. Однак багато фахівців не рекомендують використовувати даний матеріал для меблевих чохлів або оббивки.

Шкіряні меблі за і проти Оббивна тканина: зніміть і виперіть.

  1. Мякі меблі – як правильно вибрати
  2. Мякі меблі для офісу
  3. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  4. Вибираємо мякі меблі
  5. Садові меблі – відпочинок з комфортом

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната