Каркасные дома, строительство каркасных домов под ключ, проектирование каркасных.. Технология ДОК запатентована и является зарегистрированной торговой маркой. Патент № 99505 на технологию ДОК выдан за энергоэффективность стен дома и за деревянный каркас особой прочности.

_

946a5789

Як вибрати офісні меблі

Автор: admin | Інші меблі | 22 Лис 2000 08:15

Ціна Якщо вам сподобалася яка-небудь серія меблів, постарайтеся зрозуміти, хто з торговців стоїть ближче до виробника. Московські оптовики найчастіше є дилерами один одного, що дозволяє їм пропонувати розширений асортимент. Якщо у російської фабрики кілька дилерів, то навряд чи вони дотримуються єдину цінову політику. Якщо ж фабрика знаходиться в далекому зарубіжжі, то ціни можуть відрізнятися в рази. Постарайтеся якомога більше дізнатися про політику знижок кожної компанії. У принципі, замовлення від 600 доларів може вважатися дрібногуртовим чи оптовим в залежності від розмірів компанії. На нього вже повинна бути будь-яка знижка. Зазвичай дрібнооптові знижки близько 10%, оптові від 15 до 20%, дилерські від 20 до 40 і більше.

Переконайте торговця в тому, що ви будете його постійним клієнтом у тому випадку, якщо вам підійшли його умови. Додаткові послуги (комп’ютерна розстановка меблів, доставка, зборка) ви можете при бажанні додати до замовлення. У тому випадку, якщо таких послуг немає, ви можете попросити додаткову знижку, обгрунтувавши її тим, що вам подібні послуги доведеться
замовляти за свій рахунок або що такі послуги надають конкуренти.

Вам привезли меблі … Беручи меблі, переконайтеся, що на упаковці відсутні сліди пошкоджень. З’ясуйте, зі скількох місць складається кожна позиція. У накладній вкажіть, скільки місць ви прийняли. Товар у підозрілої упаковці краще повернути відразу. Особливу увагу зверніть на тумбочки. Вони транспортуються в зібраному вигляді і частенько бувають з ушкодженнями (особливо якщо меблі везуть здалеку). У процесі складання також може виявитися шлюб. Тому не викидайте упаковку до закінчення складання всього замовлення.

Найбільш частий дефект – неповна комплектація, наприклад, недовкладення полиців шафу. У тому випадку можна спочатку зателефонувати продавцеві і сказати, що ви не збираєтеся отримувати зайву деталь – вам потрібно лише, щоб шафа складався з усіх покладених та сплачених частин. Якщо не допоможе, пригрозіть, що повернете шафа з обов’язковим поверненням грошей.

Олена Вишневська, «Квартира Дача Офіс»

  1. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  2. Мякі меблі – як правильно вибрати
  3. Сучасні офісні меблі
  4. Як правильно вибрати меблі Набори
  5. Двері – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната