заказать ddos атаку Способы оплаты. Преимуществом DDoS-атак является тот факт, что они могут быть запланированы на конкретный день или более длительный срок. Мы гарантируем:

_

946a5789

Як вибрати офісні меблі

Автор: admin | Інші меблі | 22 Лис 2000 08:15

Серед елементів повинні бути такі, які дозволили б сформувати reception (приймальню зі спеціальними стійками вище основного рівня столів). Можливо, вам потрібні чи в майбутньому знадобляться такі елементи. Меблі повинні враховувати сучасні тенденції в організації бізнесу (комп’ютеризацію та ін.) Тому в серії бажано наявність комп’ютерних столів, столиків для оргтехніки, підставок.

Меблі повинні легко збиратися і розбиратися. У вас повинна бути схема, за якою збирачі меблів змогли б зібрати меблі (8-10 робочих місць) за 1-2 години. При цьому після одноразової збирання-розбирання меблі повинні виглядати як нова. Якби ви знали, скільки на вигляд красивою і хороших меблів списується в шлюб після кожної меблевої виставки, на якій вона стоїть всього декілька днів! Багато в чому це пояснюється економією виробника на забезпеченні якості: слабка фурнітура (петлі, гвинти та ін.), Неміцні матеріали облицювання лицьових і бічних панелей, погана упаковка.

Дізнайтеся у продавця, яка фурнітура йде на дані меблі. Більшість серій, незалежно від країни виробництва самих меблів, оснащується італійською фурнітурою. При огляді меблів переконаєтеся, що на полицях в шафах (або там, де гвинти вкручуються безпосередньо в ДСП) немає слідів тирси, а матеріал покриття не відшаровується.

Меблі повинні мати гарну упаковку, що забезпечує безпеку при транспортуванні. Приймаючи куплені меблі, уважно огляньте упаковку. На ній не повинно бути слідів вм’ятин, подряпин і інших порушень. За невеликим отвором, може ховатися пробоїна на стільниці, наприклад. У випадку, якщо дану одиницю товару не можна замінити, попросіть експедитора або комірника розкрити і оглянути товар. При бажанні можна скласти акт.

Меблі повинні бути довговічною. Це стане в нагоді вам і в тому випадку, якщо через якийсь час ви захочете її змінити (її можна буде продати) або переїхат
и в інше приміщення. На довговічність меблів впливає матеріал і покриття основи, його опір зовнішнім впливам. У цьому плані ДСП – не найгірший варіант. Її застосування виправдане з технологічної точки зору: дозволяє створити рівну поверхню для нанесення поверхневого шару, легше кроїться, ріжеться і обробляється, Ніж натуральні матеріали. Меблі з ДВП набагато невибагливі у використанні, ніж меблі з натуральних матеріалів. Крок вперед у цьому напрямку – плита ДВП, що складається з ще більш дрібних частинок, ніж ДСП. ДВП технологічніше, менше схильна до розмокання при випадковому і, як правило, агресивному впливі вологи (коли прориває трубу опалення або кондиціонування).

  1. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  2. Мякі меблі – як правильно вибрати
  3. Сучасні офісні меблі
  4. Як правильно вибрати меблі Набори
  5. Двері – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната