готовые проекты коттеджей Эффективные и безопасные технологии сноса и демонтажа загородного дома. Снос старых построек сегодня наиболее востребован. Между тем, снос загородного дома является достаточно непростой, а порой и опасной задачей.

_

946a5789

Як вибрати офісні меблі

Автор: admin | Інші меблі | 22 Лис 2000 08:15

Меблі, оброблені натуральним шпоном, примхлива, потребує обережного поводження. Якщо вам необхідний колір поверхні, що нагадує натуральні породи дерева, радимо зупинитися на меблях, покритих ламінатом (папір на основі мелемінформальдегідних смол). На неї легко наносяться будь-які кольори, в тому числі малюнки, що імітують натуральне дерево. Єдиний недолік – мала зносостійкість поверхні. Без товстого шару така поверхня легко стирається, дряпається, не терпить високотемпературних впливів.

Набагато більш пристосована до офісних умов меблі, облицьована так званим меламіном – відносно товстим шаром полімерного покриття. Товщина його і методи нанесення на поверхню ДСП або ДВП можуть бути різними, різною буде і сама поверхня, а достоїнства і недоліки однакові. До достоїнств можна віднести чудову для офісних умов износо-і термостійкість, до недоліків – обмежені можливості імітування натуральних порід.

Отже, якщо вам необхідна меблі, виконання або оброблена натуральними породами, – не економте. Гарні меблі коштує чималих грошей. Якщо захотілося мати меблі класичних, натуральних відтінків і ви можете забезпечувати їй «неекстремальні» умови експлуатації, радимо ламіновану меблі. Ну а якщо у вашому офісі постійно панує пожвавлення, співробітники курять за робочими столами або п’ють каву, оптимальним вибором могла б стати меблі, покриті меламіном.

Відчуйте різницю Бажано, щоб ви самостійно змогли переконатися у всіх властивостях обраній меблів. Для цього у продавця має бути експозиція зразків меблів. Буває, що меблями торгують по каталогах і «спиляти» («спіл» – зразок поверхні). Але запропонованого вам зразка поверхні розміром 15х15 см може виявитися недостатньо, щоб оцінити всі властивості пропонованих меблів.

«Вранці – гроші, ввечері – стільці» Якщо після консультації з продавцем ви зробили вибір, то треба обговорити умови оплати. Зазвичай це передоплата, якщо меблі є в наявності. Якщо її доведеться замовляти і чекати (терміни різні: від тижня для російських меблів до місяця для італійської), то можна погодитися на часткову передоплату як підтвердження вашого замовлення. Можна домовитися про передоплату в розмірі 40 відсотків. Якщо меблі будуть завозити спеціально для вас, то краще замовлення все-таки сплатити, щоб зарезервувати товар і посилити психологічну відповідальність продавця (при недотриманні термінів поставки у вас з’являється додатковий “важіль тиску» на торговця). Але можливо, що належить плановий завезення потрібних вам позицій, і сплатити можна буде пізніше; крім того, у вас залишиться час на роздуми. Взагалі меблі краще почати вибирати місяці за півтора до крайнього терміну. Чим менше часу залишається, тим менше вибір.

  1. Як вибрати офісні меблі – частина 2
  2. Мякі меблі – як правильно вибрати
  3. Сучасні офісні меблі
  4. Як правильно вибрати меблі Набори
  5. Двері – як правильно вибрати

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната