уникальность текста онлайн Вы можете написать нам письмо на почту, и вам в ближайшее время ответит наш сотрудник. Укажите, пожалуйста, в письме, на сколько процентов Вам требуется повысить уникальность, каков объём Вашей работы и прикрепите к письму саму работу. Вконтакте.

_

946a5789

Вибір корпусних меблів

Автор: admin | Інші меблі | 15 Лис 2000 08:15

Оцінюємо загальну стійкість конструкції. Намагаємося похитнемо її. Не звертайте уваги на крики продавців – меблі-то не в них вдома стояти буде. Взагалі-то покрутитися у меблів раджу подовше. Оцініть кріплення між деталями. Буває так, що зустрічаються досить дурні конструкції, сумну долю яких можна передбачити ще на етапі покупки. Уявіть як ви будете докладати сили до меблів і спробуйте спрогнозувати – чи витримають кріплення. До речі ось на чому не варто економити, так це на кріпленні і фурнітурі (ручках там всяких). Якщо в шафу-купе почне заїдати двері або облізе покриття ручки – це ваша вина при виборі. Враховуючи різноманітність радити щось важко: метемся до продавця і штовхати його ногами. Причому ставимо питання руба – яка з представленої меблів має погану, а яка хорошу фурнітуру або кріплення. Зазвичай з усього різноманіття представлених товарів є і те, й інше. Якщо продавець не колеться – раджу шукати інший магазин.

Перевірте наявність тріщин, сколів на кутах, що характерні при неправильного транспортування (це до речі потрібно зробити і коли вам прітарабанят її додому).

Добренько .. Видимих дефектів немає, вирішено – беремо. Уточнюємо деталі: безкоштовну транспортування і недорогу збірку від магазину. Як? Доставка небезкоштовно, а збірка по грабіжницьким цінам? Раджу відразу ж відмовитися від такого магазину.

стрічка,
  1. Вибір дитячих меблів
  2. Вибір кухонних меблів – робимо перші кроки
  3. Особливості комплектації модульних меблів в малогабаритних квартирах
  4. Критерії вибору офісних меблів
  5. Купівля меблів під час кризи

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната