_

946a5789

Мистецтво купувати

Автор: admin | Інші меблі | 23 Лис 2000 08:15

Прийшовши в магазин, Ви вибираєте той диван, який влаштовує Вас по своєму дизайну. Потім докладно, неквапливо оглядаєте зовнішній вигляд меблів: як закладені шви, чи немає перекосів. А далі і починається ціла наука покупки.
Фахівці (і вже постраждалі покупці) знають, що важливий не тільки і не стільки зовнішній вигляд м’яких меблів, скільки її “нутро”, її “начинка”. Дуже багато що тут залежить від того, хто і де цей диван робив: на підпільному заводике своєї дачі або на меблевій фабриці. Тому намагайтеся купувати меблі у виробника: по-перше, є з кого запитати (підпільний цех через декілька місяців змінить адресу або поміняє виробництво, потім шукай вітра в полі), по-друге, що важливо, ціна в салонах при фабриках декілька нижче, ніж в магазинах – немає торговельної націнки.
Обов’язково зверніть увагу з чого власне це “нутро” зроблене. Для тих, хто достатньо сильний, бажано оглянути диван і знизу. При виробництві м’яких меблів НЕБАЖАНО використання ДСП (інакше цей диван ще дуже довго буде “фонить” у Вашій квартирі). У крайньому випадку, вона повинна бути зашита. Такі меблі можна визначити і по вазі – вона дуже важка.
Деякі фабрики роблять меблі з так званих натуральних порід дерева. Дуб, карельська береза і бук, природно, нечувано дорогі, тому в хід йдуть хвойні породи, часто абсолютно сирі (сушити ніде, та і дорого). Такі меблі, точніше її каркас швидко покриваються цвіллю і приходять в непридатність.
При виробництві якісних меблів використовується товста, суха фанера. Тут варто звернути увагу на один нюанс: найширший лист фанери має габарити 1525 х 1525 мм. І якщо, Ва
м пропонують диван з шириною спального місця 1800 мм, то можете бути впевнені, що фанера зістикований. А значить і термін її експлуатації буде понижений.
Багато покупців не можуть вирішити, що вважати за краще: пружинний блок або горезвісний поролон, якого багато поборників екологіі бояться як чуми. Безумовно, для наших і так викривленої хребтів набагато краще пружини (цієї думки дотримуються лікарі-ортопеди). Але і з ними не все так просто. За правилами пружинний блок знизу і зверху ховається двома шарами мішковини, а зверху ватином. Це дуже дорого. Буває, що виробники замість мішковини і ватину використовують бязь і все той же поролон. Дуже важливим є і якість самих пружин: загартований метал чи ні. Якщо не докаліть, пружини будуть м’яти; перегартувати, виявляться занадто тендітними. На жаль, перевірити це при покупці неможливо.
Поролон теж буває різним. Зараз, в основному, вітчизняний поролон роблять з імпортних компонентів. Багато виробників використовують фінський, чеський або польська. А в цих країнах на екологію звертають величезну увагу. Тим не менше це штучний матеріал, термін його життя недовгий, зі всіма витікаючими наслідками. Так що, вибираючи між пружинами і поролоном, головне, звертайте увагу на якість першого і другого.

  1. Вибираємо мякі меблі
  2. Мякі меблі – як правильно вибрати
  3. Вибираємо ліжко
  4. Вибираємо диван
  5. Меблі для вітальні

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната