_

946a5789

Дитячі стінки – весело і корисно

Автор: admin | Інші меблі | 03 Гру 2000 08:15

Слід звертати увагу на якість монтажу: у конструкціях не повинно бути люфтів, всі деталі повинні щільно прилягати один до одного, а якість забарвлення (якщо вона є) має бути на висоті. Важливо також звертати увагу на відсутність гострих або виступаючих частин, про які дитина може вдаритися, захопившись грою: вони повинні бути конструктивно згладжені або закриті спеціальними заглушками.

Зносостійкість дитячих спортивних стінок також дуже важлива для практичних батьків: відповідно, краще всього вибирати не самі економічні рішення і звертати увагу на технічні характеристики.

Важливо й естетичне виконання дитячих стінок: різні матеріали дозволяють по-різному декорувати їх, а також використовувати різні дизайнерські ідеї по колірному оформленню.

Вартість стінок

Найпростіші дитячі спортивні стінки зі сходами обійдуться приблизно в $ 250-300, що, безсумнівно, цілком економічно для будь-якої родини у великому місті. Однак при підвищенні вартості до $ 350-500 вже можна знайти більш функціональні й надійні рішення, а в діапазоні $ 800-1100 лежать вже цілком солідні варіанти. Все те, що вище – це вже або престиж-клас, або дійсно великі комплекси, які дозволяють всебічно розвивати фізичні здібності дитини і часто вдало інтегровані з різною меблями для дитячої.

Отже, вибираючи дитячі стінки спортивні, вам потрібно діяти за такою стратегії:
– Визначити необхідність того чи іншого функціоналу стінки: зрозуміло, у великому місті та ще й у будинку без спортивного майданчика поряд потрібно куди більш серйозне рішення для підтримання форми, ніж за містом, де є всі можливості для спорту на вулиці.
– Вибрати матеріали та пріоритети щодо надійності, естетичність і довговічності конструкції дитячої стінки. Визначити тип установки в квартирі.
– Вибрати конкретного виробника і модель, вивчаючи пропозицію в певному вами ціно
вому діапазоні.

  1. Вибір дитячих меблів
  2. Шафа-купе Основні поняття
  3. Особливості комплектації модульних меблів в малогабаритних квартирах
  4. Меблі для вітальні
  5. Вибираємо ліжко

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната