_

946a5789

Покрокова інструкція: Як відкрити інтернет-магазин жіночого одягу

Автор: admin | | - September 20, 2021

Покрокова інструкція: Як відкрити інтернет-магазин жіночого одягу

Запити зі словами "інтернет-магазин жіночого одягу" знаходяться в топі "Яндекс.Вордстата". Кожна п'ята дівчина торгує одягом в соцмережах, а кожна друга замовляє речі онлайн на сайті https://nonstopshop.ua/dzhinsy-lee/ . Ви ще дивуєтеся, чому торгівля жіночого одягу - одне з найпопулярніших напрямків зараз?

Поки цей напрямок на піку моди (ось такий каламбур), варто до нього придивитися. Якщо ви новачок - ми розповімо, як відкрити інтернет-магазин жіночого одягу з нуля. Якщо вже торгуєте жіночим одягом онлайн - почитайте наші поради по просуванню магазину. У будь-якому випадку стаття буде корисною!

Як відкрити інтернет-магазин жіночого одягу

Для початку визначтеся, повноцінний інтернет-магазин ви створите або будете працювати за схемою Дропшиппінг. У першому випадку вам доведеться розвивати справжній бізнес: самостійно закуповувати товари у постачальників, наповнювати сайт, приймати замовлення і організовувати доставку. В цьому випадку ви будете справжнім власником бізнесу з формою власності - ІП або ТОВ, і всіма витікаючими. Ліцензія на торгівлю одягом, до речі, не потрібна.

Якщо вибираєте дропшіппінг, все набагато простіше: ви стаєте посередником між покупцем і іншим інтернет-магазином. Нічого замовляти не потрібно: ваша задача - звести продавця і покупця. Відповідно, початковий капітал не потрібен: досить замовити сайт і наповнити його фото, які ви завбачливо візьмете у продавця. За це ви будете отримувати свій відсоток.

Зараз так працюють багато: досить відкрити у "ВКонтакте" або "Інстаграме" будь-який профіль дівчини, яка торгує одягом, - в половині випадків вона буде займатися Дропшиппінг. Але в цій статті ми поговоримо все ж про повну версії бізнесу.

Цільова аудиторія

Зрозуміло, це дівчата - 15-45 і до безкінечності. Розділимо всю цю немаленьку ЦА за віком і фінансовим можливостям:

Вік. Якщо ви стежите за модою - прекрасно розумієте, що вона у кожного покоління своя. Молоденька дівчина ні за що не купить нудний двобортний костюм (якщо, звичайно, в ньому не з'явилася в світлі якась модна блогерша), а літня жінка не начепить рвані джинси і кеди. Якщо ви хочете догодити кожному віку - створюйте універсальний магазин жіночого одягу. Але частіше підприємці все ж керуються модними тенденціями і закуповують одяг для молоді. Та й планка віку зараз розмита: законодавцеві мод телеведучої Ксенії Бородіної 35 років, а її стилю наслідують 15-річні дівчата. Висновок один: стежити за модою і своєчасно поповнювати інтернет-магазин новинками!

Фінансові можливості. Ті, хто багатший, купують дизайнерські й брендові речі, менш забезпечені ходять на "Аліекспресс" і недорогі сайти мас-маркету. Друге більше - але і ціни на товари будуть невисокими. Перших менше - але одна покупка може озолотити вас на десятки тисяч. Радимо скористатися співвідношенням 20/80 - більшу частину асортименту нехай складають недорогі речі.

- September 20, 2021

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі