_

946a5789

Viasat (Vision TV) – перший ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні.

Автор: admin | Viasat (Vision TV) | 2 Серпня 2017 08:15
Супутникове телебачення Viasat - це якісний телевізійний сигнал, надійне обладнання та цілодобова підтримка наших клієнтів. Viasat пропонує найкращі міжнародні та українські телеканали.

Користуюся послугами "Віасат" https://viasat.ua/ru 3 роки. До якості прийому передач претензій немає, якщо тарілка добре налаштована на прийом сигналу то якість зображення практично ідеальне. Особливо радує трансляція фільмів і передач в HD форматі. Набір каналів цілком відповідає моїм побажанням ( "преміум" пакет).

Гарна добірка каналів для будь-яких членів сім'ї. Рекомендую HD формат. Офіційні партнери компанії ви можете знайти на сторінці https://viasat.ua/ru/partners/156.

Є проблеми з сервісом, а саме:
1. Регулярний обман користувачів. Вам періодично підвищують абонплату шляхом СМС оповіщення. Коли Ви телефонуєте оператору, то пропонують "преміум" пакет за одну суму, умовляючи, що це "на завжди", Ви погоджуєтеся, розуміючи, що Вас як би все влаштовує. Через кілька днів Вам приходить СМС, де написано, що з .... числа Ваша плата значно зростає, і приходить рахунок на іншу суму.
Рішення: телефонуйте оператору і загрожуйте відключитися через обману користувачів. Рішення буде на Вашу користь!

2. Якщо стався збій сигналу - виклик майстра платний. Так розумію, що "Віасат" наймає якихось майстрів-аматорів, а штатних фахівців з налаштування обладнання не має. Приходить до Вас майстер, навіть якщо ні чого не зробив то бере з Вас 250 грн. за виклик. Зазвичай що то "впарюють" типу заміни головки (конвертера) за ціною раз так в 10 перевищує її реальну вартість. Мені замінили конвертер за 250 грн. при його вартості 75 грн.
Рішення: якщо є "свій" перевірений майстер - викликайте його, буде дешевше.

PS .: майстри не видають ніяких документів, що підтверджують вартість ремонту. Інші партнери Віасату розміщені тут - https://viasat.ua/ru/partners/150. Підсумок: поки все влаштовує, але неприємний осад іноді залишається.

Отзывов нет

Комментариев пока нет.

RSS-лента комментариев.

К сожалению, отзывы пока закрыты.

Інші меблі

Вікна

Виставки

Загальне

Кухонні меблі

М\'які меблі

Офісні меблі

Поради

Спальна кімната